Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy venném észre a terhességem?

Hogy venném észre a terhességem?

Figyelt kérdés
Nincs rendszeres szabályos vérzésem. Meforalt szedek, rajta vagyok az ügyön. Ha terhes lennék azt hogy venném észre? Lehet hogy sehogy és minden héten tesztelni kellene?
2017. júl. 20. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hőmérőzzél, abból fogod látni, hogy egyáltalán volt-e ovud, onnantól 14-15. napon már lehet tesztelni szerintem.


Ha pcos ir-es vagy én nem szabályos a ciklusod, akkor az ovuteszt egy vagyon lenne, így viszont a hőmérőzéssel jól be lehetne lőni, hogy volt-e tüszőrepedés. Csak akkor megy fel tartósan a hó, ha volt.

2017. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pár hetente teszteltem. Egyszer csak pozitív lett. Egy X-epil teszt 250 Ft, nem egy bevállalhatatlan összeg pár hetente.
2017. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is össze-vissza jött meg már évek óta. Az lett gyanús, hogy iszonyú sokat kezdtem pisilni, de még éjjel is 2-3 alkalommal, pedig egyébként a sok ivás mellett is reggel-este járok csak, max egyszer még délután. Szóval amikor a 2. vérzés is kimaradt (az elsőnek nem tulajdonítottam túl nagy jelentőséget), és elkezdődött ez a pisilési mizéria, akkor teszteltem és pozitív lett, 6 év után. :) 8 és fél hetes voltam, de később már a hasam is elkezdett nőni, szóval ha másból nem, abból tuti észreveszed. Más kellemetlen tünetem azóta sincs, pedig már 21 hetes vagyok. :)
2017. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!