Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességem nagy része...

A terhességem nagy része télen zajlik. Érdemes kismama kabátot vennem? Mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
A jelenlegi kabátaim karcsúsított vagy szűk fazonúak, talán egyik lesz olyan, hogy éppen beleférek majd. Mire vége a télnek 6-7 hónapos leszek. Érdemes kismama kabátot vennem, vagy hülyén nézek ki egy sima kabátban, ami bő, de mégsem kismamáknak való.
2008. nov. 24. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nem kell kismama kabát. Inkább, amit ajánlok egy egyenes szabású (amihez esetleg öv is van). Én most lépek a 6 hónapba, ilyet hordok, pillanatnyilag öv nélkül. Egy ilyesmi kabátnak késöbb is hasznát veszed, pl. jövöre ha sétáltok, s a mozgásban sem akadályoz (gondolj arra, mennyit kell hajolgatni hozzá, vagy szaladni utána).
2008. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 23éves kismama vagyok és most járunk a 32.hétben.

Nem hiszed el van 4kabátom és egyiksem ér már be,múlthéten már muszáj volt vennem mert elég hülyén néztem ki szűk kabátban.Én a Cosmosban vettem 3ezerért kabátot.Teljesen betakarja a derekem és nem is áll hülyén rajtam pedig XL-set vettem és még biztos,hogy januárban is jó lesz.Szóval szerintem ne vegyél drága kabátot,nézz szét kínaikban is.

Jó babavárást!

2008. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 5-6 hét múlva fogok szülni, nem voltam előtte sem egy kis darab, és most is vagyok már 100kg. a régi kabátok nekem sem jók, és vettem egy egyszerű (nekem 3XL méretű) dzsekis, jó meleg hosszú kabátot a kínai piacon, és nem került csak 5ezer forintba. .-))
2008. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ha már kényszerült vagy vásárolni, inkább vmi olcsóbb fajtát vegyél, vagy olyat, amit utána is tudsz hordni. Én még csak 14 hetes vagyok, de már gondjaim vannak a télikabáttal, pedig van 4, de mind szűk fazon. Az a szerencsém, hogy a családból kaptam kölcsön bő szabásúakat.
2008. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi váaszokat, hasznosak.
2008. nov. 24. 15:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is inkább vegyél egy nagyobb méretű olcsóbb kabátot. Megveszed sok pénzért a kismama-kabátot, aztán soha többet nem veszed fel, nem nagyon éri meg :(

Én két hét múlva szülök papíron, és engem se ér körbe a kabátom, de mindig veszek alá vastag pulcsit, hogy ne fázzak.

2008. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok, en a parom kabatjait hordom. Igy egy csomo penzt sporolok, most vagyok 39 + 2 hetes, de Daniaban elek, es itt mar regota kutya hideg van. A baratnom, aki 33 hetes babas szinten a ferje kabatjait hordja.... Sajat kabik mar jopar hete nem jok...
2008. nov. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én február végén szülök. Most a régi télikabátom már szorította a hasam, úgyhogy a kínaiban vettem egy kicsit lefelé bővülő fazonú, steppelt, jó meleg, comb középig érő télikabátot, amibe még nőhet is a hasam. Hát felül a mellemnél kicsit nagy (mert amúgy eléggé kicsik a melleim), de szerintem akkor is egész jól áll. 6000 Ft-ba került. Nagyon örülök neki, mert sok helyen kerestem már, de sehol nem találtam megfelelőt. Egy kismamaboltban láttam 13500 Ft-ért olyat, hogy nem is volt túl vastag és nagyon rövid volt. Épp, hogy a hasat takarta, ja és a nyaka mélyen kivágott volt. Hát abban kifagynék!!! :) És drága is lenne. Szóval javaslom, hogy járd végig a kínaikat. :)

Minden jót!!!

2008. nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!