Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várandóság esélyének növelése?

Várandóság esélyének növelése?

Figyelt kérdés

3-4 hónap múlva kezdünk a pàrommal a csalàd alapítàsba.

3 hónap múlva fogom abba hagyni a fogamzàsgàtló szedését.

Van valami olyan vitamin vagy tàplàlékkiegészítő ami segíti a teherbeesést vagy a nő szervezetét felkészíteni a vàrandósàgra?


Mik azok a 'szokàsok' amik segítik a teherbeesést? Pl csak a peteéréskor szexelni (ami persze kivitelezhetetlen egy 30 éves férfi mellet :D)


Köszönöm ha megosztjàtok a tapasztalataitokat.



2017. júl. 25. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom az E vitamint szokták ajánlani mindkét félnek. Ill az ovuláció környékén 2 naponta ha együtt vagytok az nagyon emeli az esélyeket :)

Hőmérőzz,ovutesztelj hogy tudd kikor van ovud és hát..adjatok bele apait-anyait 😀😉

2017. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Párnát a feneked alá,hogy mèlyebbre menjen.Tuti módszer😉
2017. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

E vitamin, D vitamin, folsav


E vitaminból nyugodtan szedj sokat, mert a méhnyálkahártyát vastagítja és az a fogamzásgátló alatt általában eléggé elvékonyodik.

2017. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már nem kell várni hogy kiürüljön a gyógyszer de nagyon elvékonyitja a méh nyálkahartyáját, ezért szerintem érdemes várni picit abbahagyás után hogy könnyebb legyen a megtapadás. De azt is mondják hogy az esély nagyobb a teherbeesésre közvetlen az abbahagyás után. Én kivártam a 3 hónapot, igy a ciklusom is beállt szépen.
2017. júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ajánlanám a kivizsgálást, nőgyógyász felkeresése, elvileg családtervezés előtt ez lenne a normális (pl vérvétel amiből kiderül melyik vitaminból van kevesebb a szervezetedben, szűrés, ultrahang stb stb stb stb)
2017. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Seta mindket felnel. Zoldseg gyumolcs megfelelo bevitele. Lehetoleg pihenjetek sokat. Aludjatok ki magatokat. Tabletta abbahagyasa utan még honapokig van h nem eshetsz teherbe. Be kell h ujra alljon jol a menstruaciod utana mar nagyobb az esely a teherbeesesnek. Nekem tobb mint fel evbe telt mire beallt ujra utana.
2017. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerült teherbe eséskor alkalmazni, a válaszolok irásait?
2021. dec. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!