Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki többéves...

Van itt olyan, aki többéves próbálkozás után életmódot váltott és sikerült teherbeesnie?

Figyelt kérdés

Gondolok itt diétára, napi sportolás bevezetésére, esetleg méregtelenítő kúrára.


Elmesélnétek, nektek hogy volt és mennyi idő után?



2017. júl. 26. 14:55
 1/4 A kérdező kommentje:

Amit nem írtam: nekem hashimoto betegségem van, de nincs se alul se felülműködő pm-em, csak az anti-tpo magas.


Viszont javasolták a sportolást és az egészséges étkezést, lehetőleg glutén és tejmentesen. Most ezt igyekszem betartani, remélem eredménye is lesz :)

2017. júl. 26. 14:56
 2/4 anonim ***** válasza:
6 év alatt jött össze a baba. Az utolsó fél évben sokkal többet mozogtam, heti 2x sétáltam órákat a Dunaparton. Az étkezésen nem változtattam, de pár hónap mozgás után terhes lettem. :)
2017. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is magas volt az atpom. Én bromocriptint kaptam rá, és össze is jött a baba :)
2017. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi "csak" másfél évet ptóbálkoztunk. De ahogy életmódot váltottunk én is párom is.. kb a második hónapban jött a baba :) ledobtam pár kilót. Heti 4-5 alkalommal edzettem. Méregtelenítettem is. Nálunk szerintem ez segített. Ja és szedtem a vitaminokat. Az nagyon fontos! Főleg ha diétázol. A vitamint mindig pótolni kell. Bármibe kezdesz olvass(kérdezz) utána először! :) Sok sikert!
2017. júl. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!