Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sos ez a terhesség jele?

Sos ez a terhesség jele?

Figyelt kérdés

Holnap kellene megjönnie, fájt is ma rendesen az alhasam meg derekam mint minden mensi előtt. Viszont nem vér, hanem rózsaszínes folyás jelentkezett az előbb, és nem tudom hogy ez mi lehet, azóta is csak az van, fehéres-halvány rózsaszínes folyás.

Tegnap volt egy csepp vér a bugyimon, tényleg csak egy csepp, de ez lehet menzesz előjel is, nem?

A barátommal július 12.-én voltunk együtt (17 napja), de használtunk óvszert, szinte lehetetlen hogy az első alkalommal teherbe essek, ráadásul védekezéssel..:(

Várjak pár napot, hátha átvált vérre, vagy teszteljem a biztonság kedvéért? Ennyi idő után már mutatna eredményt?

Lehet hogy csak az első szex zavart be ennyire a rendszerembe, azért jön meg ebben a hónapban ilyen érdekesen? Van egy enyhébb hüvelyi fertőzésem is, az is okozhatja? (Igen, menni fogok nődokihoz jövőhéten).



2017. júl. 29. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes.
2017. júl. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor mi ez a folyás? Még sosem volt hasonlóm.
2017. júl. 29. 22:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta már átváltott vérre és normális mennyiség is van, úgyhogy megnyugodtam:D
2017. júl. 30. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!