Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiskunfélegyházán a nőgyógyász...

Kiskunfélegyházán a nőgyógyászaton melyik doki ad uh képet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy több doki is van ott, minden nap más, de melyik az a Doki ha egyáltalán van ilyen aki ad esetleg uh képet? Azt már tudom hogy Kecskeméten nem adnak.

2017. aug. 2. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
amelyiket felfogadod a terhesség során
2017. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor tehát csak az ad képet akit megfogadok magandokinak?
2017. aug. 2. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem hallottam hogy másként adtak volna, bár nem tudom, lehet ír valaki aki már került ilyen helyzetbe náluk, én magánba jártam, pont azért mert azt hallottam nem adnak képet, még pénz ellenében sem. Ez 3 éve volt nem tudom változott-e valami azóta. De az se mindegy hogy kecskeméthez vagy félegyházához tartozol területileg.
2017. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annak örülj, ha egyáltalán működik az uh gép 😂😂. Vannak kapcsolataim a kórházban, katasztrófa az egész.

A kérdésedre a választ nem tudom, nem ismerem a dokikat.

2017. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kecskemét Fecske u 4D-s Uh mi 2016 oktoberében voltunk 10 e Ft
2017. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!