Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha volt már kémiai terhességed...

Ha volt már kémiai terhességed; ilyet éreztél?

Figyelt kérdés

Halvány pozitív tesztjeim vannak, de nem erősödnek. Mára nem vártam. Egész délelőtt iszonyat erős görcseim- szúrásaim voltak az egész alhasamban, de legerősebben kétoldalt a petefészkek környékén. Aztán mintha elvágták volna, egy pillanat alatt megszűnt minden...

Megszakadhatott, ami elindult, és csak kémiai terhesség lett? Ti éreztetek akkor ilyet?

A vérzésem nem jött meg, de lombik volt, ami miatt nagy dózis progeszteront használok. Az is visszatarthatja. Tegnap este volt egy kis barnázás, de mára teljesen elmúlt.


2017. aug. 4. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én ( mert lombikos vagy foleg) szaladnek dokihoz h nezzen meg.


Nekem volt ilyen de megjott 3 nap kesessel. Pedig 3x1 utrot szedtem.:/ barnáztam 2 napig előtte

2017. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tud mit csinálni... Progeszteronból a lehető legnagyobb dózist kapom. Injekcióba és hüvelybe is 'adom'. Csak reménykedni lehet ilyenkor...
2017. aug. 4. 17:03
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen tisztában vagyok vele

De uhn nem néz meg? En erre céloztam.:)

2017. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De ha tudod h ilyenkor remenykedni lehet akk mi a kerdes?
2017. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak ha kialakul a terhesség... Még 4 napom van a vérvételig. Majd az lesz a biztos.
2017. aug. 4. 18:14
 6/11 A kérdező kommentje:

Hogy ki mit érzett, amikor ilyen korán megszakadt egy induló terhesség. Egyáltalán lehet-e érezni azt, hogy elindult valami; és megszakadt?

Olvasd vissza újra: nem azt kérdeztem, hogy hova menjek, mit csináljak...

Hanem, hogy ki mit érzett; kedves utolsó.

2017. aug. 4. 18:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak én írtam eddig.

Oké, engem a doki ekkor megultrahangozott es latott 3mmes felritkulast. Ha az van, akkor az már fizikai terhesség. A biokémiai terhességnek uhn ennyi nyoma sincs . Pont ezért kemiai


Drukkolok h maradjon meg es legyen egészséges

2017. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én amugy semmit sem ereztem, barnáztam aztan utro ellenére is megjött
2017. aug. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Szia en a nemvart elott arra lettem figyelmes hogy kovajog a fejem.aztan amikor kesett mar 2 napot akkor csinaltam egy tesztet ami pozi lett.de nekem sem erosodott aztan a 7dik nap nemvart utan megjott es nagyon rosszul voltam!!
2017. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok mar fel eve. Utro mellett is megjott. Annyit erzek, es most is, hogy elmulik a mell fajdalom, mensis has fajdalom lesz, majd megjon. :( Ja es nekem se erosodik a teszt, majd negativ lesz. Vervetelen kibse mutathato, csak a tesztekbol tudom, hogy volt valami ismet.
2017. aug. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!