Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Középidős vetélés után vállalt...

Középidős vetélés után vállaltál újabb terhességet? Mennyi idővel utána és hogyan zajlott a terhességed?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
24 hetes elmultam,igy koraszulesem volt,surgossegi csaszarral. Baba sajnos csak par orat elt. Ez oktoberi honap volt. Kovetkezo ev juliusaba estem teherbe ujra. Terhesseg alatt 2x voltam korhazba,eloszor 24 hetesen 1 hetre fektettek be kemenyedes miatt. Kaptam magnezium infuziot. Masodszor 32 hetesen 4 napra mentem be infuziora. Lehet anelkul sem lett volna baj de jobb az ovatossag. Lehet amugy csak az elozmenyek miatt a stressztol kemenyedtem. A fiam most 5 eves,csaszarral szuletett az elozo miatt nem kockaztattak,szerencsere egeszseges a gyerek.
2015. jan. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!