Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha volt már kémiai terhességed...

Ha volt már kémiai terhességed; ilyet éreztél?

Figyelt kérdés

Halvány pozitív tesztjeim vannak, de nem erősödnek. Mára nem vártam. Egész délelőtt iszonyat erős görcseim- szúrásaim voltak az egész alhasamban, de legerősebben kétoldalt a petefészkek környékén. Aztán mintha elvágták volna, egy pillanat alatt megszűnt minden...

Megszakadhatott, ami elindult, és csak kémiai terhesség lett? Ti éreztetek akkor ilyet?

A vérzésem nem jött meg, de lombik volt, ami miatt nagy dózis progeszteront használok. Az is visszatarthatja. Tegnap este volt egy kis barnázás, de mára teljesen elmúlt.


2017. aug. 4. 16:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon érdekes volt, mert szinte biztosra éreztem , hogy mikor lett vége...kb pont akkor amikor megmutattam a férjemnek a tesztet, de mondtam neki hogy viszont azt érzem, hogy meg fog jönni mert akkor aznap már pecsételgettem. Délután csináltam a tesztet és pozitív lett, aztán este amikor elmondtam a férjemnek akkor azt éreztem hogy hirtelen elmúlott a hőemelkedés érzet és rá pár percre el is kezdtem vérezni. Ez a ciklus alapból is más volt. Többször rázott a hideg esténként, egyik este nagyon égtek, érzékenyek voltak a melleim, és amikor a 2 pozitív teszt készült akkor mindkét nap fájt a fejem és végig úgy éreztem mintha hőemelkedésem lenne...aztán egy pillanat alatt elmúlott a hőemelkedés érzet és másnapra már nagyon erősen megjött. 1 napig volt meg erősen, másnap már szinte semmi és ma a 3.napon csináltam a biztonság kedvéért egy digitális tesztet és negatív. Mi 3,5 éve próbálkozunk. Az elején nem nagyon tesztelgettem, vagyis nem igazán emlékszem már, de amikor megjött akkor nem teszteltem, viszont az elmúlt másfél évben kb betegesen tesztelgettem már kb a 10.dpotól és még soha nem volt halvány pozitív tesztem...az orvosok azt mondták, hogy természetes úton nem eshetek teherbe, de nekem ez a kémiai terhesség is csak azt bizonyítja, hogy ez nem igaz...
2022. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!