Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alig 3 hete lefeküdtem a...

Alig 3 hete lefeküdtem a barátommal. Közben véreztem . Mintha akkor vesztettem volna el a szüzességem. én fogamzásgátlót szedek de előfordul h kimarad egy két szem. A mensim azota is késik. Előfordulhat hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
2017. aug. 5. 15:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, idő, általában 1-2 nap, de nem nyújt már védelmet. Tudtad hogy 1 aktus elég egy teherbe eséshez, de van aki évekig próbálkozik, sőt van aki meddő? Attól hogy nekik egy év volt mire összejött, neked még lehet most gyereked.
2017. aug. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha szerinted egy-két szem kihagyása nem okoz gondot akkor szerinted miért naponta kell szedni?? Igen lehetsz terhes mivel nem védekeztél megfelelően. De miért olyan nehéz venni egy tesztet és megcsinálni?
2017. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!