Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem védett a fogamzásgátló?

Nem védett a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Azt mondják, ha második alkalommal nem a szokott időben jön meg a menstruáció akkor tablettaváltáson kell gondolkodni. Júniusban egy nappal később, júliusban a szokott időben, augusztusban egy nappal hamarabb jött meg. Ebben a hónapban az utolsó szem bevétele előtt barnáztam is. Ha ilyenkor tablettaváltáson kell gondolkodni az azt jelenti, hogy már nem védett a tabletta? Mindegyik tablettát időben szedtem be.

2017. aug. 5. 17:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy éve szedem, nem most kezdtem a gyógyszert.
2017. aug. 5. 17:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kis barna maszat miatt még nem kell tablettaváltás. Ha többször is előfordul, akkor már inkább. Az meg egyáltalán nem probléma, hogy nem mindig ugyanazon a napon jön meg a vérzés. Az a lényeg, hogy a 7 napos szünetben jöjjön meg.
2017. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és ettől még véd!
2017. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szoval fogamzasgatlot egy eve szedek. A mostani menstruaciom

kezdete elott 3 nappal egy kicsit barnaztam. Utana megjott szombaton keso este, csutortokig normalisan menstrualtam. Penteken mar maszatolo volt. Szombaton mar nem volt semmi, de vasarnap estere megint barnaztam picit. Mi ez? Mar idegesit!

2017. aug. 14. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!