Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baj? Vagy csak túlparázom?

Lehet baj? Vagy csak túlparázom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. misseeről váltottam velgynre, (nem volt missee egész m.o-n) folytatólagosan, ez nem 7, hanem 4 placebo tabit tartalmaz. ma veszem be a harmadik szemet, de még mindig nem jött meg. Ez normális? Elvileg védett kéne legyek így is, a betegtájékoztató azt írta, az orvos mégis azt mondta védekezzünk. Max kétszer csináltuk, odafigyelve, de gumi nélkül. Gyakori tünetek között láttam a vérzés kimaradást. Nincsenek semmilyen egyéb terhességre utaló tünetem. Szerintetek ez normális? Mintha a mellem is nőtt volna, illetve fogytam egy keveset, pedig nem eszem kevesebbet. Legutóbb akkor késett 4 napot, mikor volt egy fertőzésem. (Ebben a hónapban is volt a hó közepén)

Aki felírta a velgynt egy végtelenül bunkó férfi volt, nem is figyelt rám, nem is tudtam kérdezni. Hó közepén, mikor együtt voltam barátommal, utána visszamentem ahhoz a dokihoz, aki felírta nekem 4 hónapja a misseet, rákszűrésre, ő azt mondta bármikor visszaválthatok misseere. Akkor valószínűleg folyamatos a hatása, ugye?

Mindig késni szokott 3 napot. Kicsit félek. :(

Csak túl stresszelem? A váltás miatt nem jött még meg?

Volt mell feszülésem is 1 hete, nálam ez szokta jelezni, hogy megjön nemsokára. :/ a fog.gátló szedése előtt is rendszertelenül jött meg mindig.

Megtudnátok nyugtatni? :(



2017. júl. 30. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig késni szokott 3 napot."


?

Ha mindig késik, sose késik. Miről beszélsz?

2017. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
53%

Kedves kérdező!

Nyugodj meg és csinálj terhességi tesztet!

2017. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kedves első hozzászóló úgy értem, hogy a fehér tabletták bevétele után. :/

Kedves második válaszoló, már kimutatja?

2017. júl. 30. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem nagyon érdekelne, mi az "odafigyelve, de gumi nélkül"... :D


Viccet félre téve: utolsó mensi plusz 6 hét = pisilj tesztre. Az majd megnyugtat. A betegtájékoztatón nyilván rajta van, mikortól vagy védett, annál okosabbak mi sem tudunk lenni.

29/L

2017. júl. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem kesik hanem akkor jon meg.... Milyen keses.. istenem. Ilyeneknek miert kell szexelni...
2017. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!