Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív a teszt, megjött a...

Negatív a teszt, megjött a menzeszem, terhességr így már kilőve?

Figyelt kérdés
Tehát a kérdés csak megnyugtatás képpen van feltéve. 😊 Júni 16-án együtt voltunk, rá 2 hétre csináltam a boztonság kedvéért egy tesztet ami negatív lett. Július 8-án vagy 9-én megjött. Így már biztosan nem áll fent a terhesség veszélye, ugye?! Persz van kivétel eset, de azért ez esélytelennek tűnik.

2017. aug. 5. 21:14
 1/5 anonim válasza:
74%

Most komolyan nekem ez már sok.

Megválaszoltad a saját kerdesed.

GratuLálok

2017. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Attól még feltettem egy kérdést! Ha nem tetszik, nem írsz hozzá!
2017. aug. 5. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az első válaszoló jól mondja és te magad is megválaszoltad. Június 16 óta már majdnem 2 hónapos terhes lennél, ami fel kellett volna már tűnjön!

Nem vagy terhes nyugodt lehetsz, mert gondolom nem akarsz terhes lenni .

2017. aug. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Hat.... Gratulalok...
2017. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem meg lehetsz terhes. Akár a Nem is tudtam hogy terhes vagyok de egyszer sak kitusszebtettem egy gyereket magamból műsorban is szerepelhetnél. Mondom, tutira terhes vagy....
2017. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!