Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete megjött normálisan, de...

3 hete megjött normálisan, de pár napja eléggé émelygek. Elképzelhető, hogy a menstruációm ellenére terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Amióta megjött feszül a mellem, de nem túlságosan. Egy netes programon vezetem a hőmet, és a progi szerint volt pé-m, de a pé előtti hőm is elég magas volt(a coverline 37,1 lett a kb. 36,7 helyett). Nem is foglalkoztam ezzel a két tünettel, csak a hányinger óta merült fel bennem, hogy terhes lehetek. Vajon csak véletlen az egész, vagy érdemes tesztelnem?
2008. okt. 19. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj. Hallottunk már olyan esetről, hogy valakinek rendesen megjött és mégis terhes volt.
2008. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, már kezdtem attól tartani, hogy hülye vagyok. Egyébként már fél éve hőmérőzök, és ez volt az első hó, hogy a progi nem volt biztos benne, mikor volt pé-m (vagy 3-szor másik napra tette). Akkor tesztelek.
2008. okt. 19. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Légy szi ird meg mi lett a teszt eredménye mert hasonló kételyeim vannak nekem is és ha érdemes én is tesztelnék. Köszi
2008. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csajok!


Nekem is megvolt okt. elején 4 napig és mégis pozitív lett a tesztem!!! 13-án teszteltem reggel és rá 4 napra ismét délután. :-))) Simán lehet babó, főleg ha vannak egyéb tünetek! Van olyan ismerősöm, aki 6 hónapig (!) mensizett és mégis egészséges szép babája született!! Tesztre fel!!! És írjátok meg az eredményt! (amúgy nekem néha hányingerem van és mellfeszülés elég erőteljesen...egyébként tök jól vagyok :-))

2008. okt. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem sajna negatív lett. Gondolom a mellfeszülés valami kis hormonális ingadozás jele(lehet ettől lett magas a coverline). A hányinger meg mint ma reggelre kiderült fertőző, a párom elkapta. No de sebaj, ezek szerint tényleg volt pé-m, szóval reménykedhetek, hogy egy hét múlva nem jön meg.
2008. okt. 20. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!