Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Menstruáció után hétfői napon kellett volna elkezdeni az új levelet a fogamzásgátlómból amit 4 éve szedek, de elfelejtettem, ezért kedden reggel vettem be az első hétfői szemet, majd délután az aznapit. Azóta nem maradt ki egy sem, órára pontosan ugyanakkor szedtem a gyógyszert. A párommal másmilyen módon nem védekezünk. 2 napja késik a mensim, kicsit fájdogál a hasam, viszont sűrű krémes, kis mennyiségű folyásom van. Szerintetek becsúszhatott a baba, vagy feleslegesen aggódok? Alapvetően pár napot mindig csúszik a menstruációm, mégis a tabletta miatt aggódom.

2017. aug. 16. 02:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A menstruációm utáni 5-6. napon volt az együttlétünk, az első napon ami kimaradt nem volt. Keddtől folyamatosan, pontosan szedtem.
2017. aug. 16. 02:35
 2/11 anonim ***** válasza:
2017. aug. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Allergiás vagyok az óvszerre, nem hiába szedek gyógyszert. De köszönöm.
2017. aug. 16. 06:03
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon buta lehetsz.
2017. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy gond lesz, bár az nem volt jó ötlet, hogy egy nap két bogyót vettél be.
2017. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi honnan tudjuk??! Nem vagyunk nőgyógyászok...

Tesztet luxus csinálni ugye??

2017. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A papíron így volt írva a gyógyszer beszedése, 12 órán belül az egyik, majd a szokásos időpontban az aznapi bevétele.

Megkérdezhetem miért volnàk buta? Nemes egyszerűséggel aggódom amiatt, hogy esetleg becsúszott egy baba, mert figyelmetlen voltam. Nem történt még velem ilyen, gondoltam ezen az oldalon tud valaki segíteni, még nem jártam így. De köszönöm a lehurrogást, igazán sokat segített. :)

2017. aug. 16. 10:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért vagy buta mere a kérdésekre a választ a gyógyszer betegtájékoztatóban van, amit ésszerűen el kell olvasni.
2017. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:)
2017. aug. 16. 13:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Első körben azt mondanám, hogy a dupla bogyótól hormon-sokk érte a szervezetedet. De tény, hogy a teszt és a nőgyógyász biztosabban meg tudja állapítani.

29/L

2017. aug. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!