Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tud mondani valaki valami...

Tud mondani valaki valami tutit? Van itt olyan aki ért a hőgörbékhez?

Figyelt kérdés

Belinkelem mind a 3 görbémet,nekem (is) úgy tűnik valami nagyon nincs rendben:


[link]


[link]


[link]


A luteális fázisaim össze-vissza vannak,a ciklus hosszom aug elején 24 napos volt a szokásos 28-30 nap helyett. A hőm a luteális fázisban cikk-cakkos,komolyan nem értem mi folyik itt.

Ma vagyok a 14. c.napomon de a tegnapi hőleesés után nem emelkedett meg szóval akkor ezek szerint mèg nem is volt ovum..ami akkor azt jelenti hogy megint vagy késői ovum lesz vagy nem lesz,mert most nyákom is alig van,inkább vagyok száraz mint bármi más 😞😳

Ti mit gondoltok ezekről a görbékről?


2017. aug. 16. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek alapján egyáltalán nincs ovulációd. használj ovu tesztet, abból kiderül.
2017. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1# megis h derulne ki LH teszttel van e ovu??? Az lh csúcsot mutat az nem jelenti azt h van sikeres peteérés. Erre pont h a hőgörbe vezetése alkalmas. A kérdező görbéjén latszik h nincs ovulációja.

Lh teszteltem enis , volt lh csucs de nem repedt a tuszo, 7 honapig probalkoztunk igy elkezdtem hőt mérni. Kb ilyen volt az enyém is, elvittem dokihoz es írt fel clostit , elso kúrában terhes lettem.

Szval nem kerdezo , ne vesződj feleslegesen lh tesztekkel. Menj el egy jó dokihoz. Drukkolok☺

2017. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ovud. Én tesztelek és hőmérőzök is. Van olyan ciklusom ahol látszik h volt tüszőrepedés (ovu teszt pozi és a hőm is felmegy olyankor)

De töbvaégében nincs sajnos.

Most vizsgál a doki h mi a helyzet a hormonokkal, annyi már kiderült h IGT vagyok. :(

Szerintem te is menj el orvoshoz, felesleges lenne várni vele.

2017. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az az IGT?:(
2017. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Csökkent glükóz tolerancia az IGT. Magas inzulin értékek és a 120 perces cukor is kissé magas, de még nem cukorbetegség.
2017. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!