Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az orvos azt mondta ultraha...

Ha az orvos azt mondta ultrahang, hogy tüszőrepedésem van, és nem lát terhességre utaló jelet, akkor már nem lehetek terhes ugye?

Figyelt kérdés
Két és fél hete voltunk együtt a párommal úgy, hogy kiszakadt a gumi. Pár napra rá megjött a menzeszem, kevesebb volt, mint szokott. 1 hete múlt el, viszont pár napja ismét nagyon feszül a mellem és nagyon görcsöl az alhasam. Csináltam terhességi tesztet, ami negatív lett. Elmentem nődokihoz, aki azt mondta tüszőrepedést lát ultrahangon, megvizsgált és azt mondta nem vagyok terhes. Tapasztalt főorvos volt a doki. Akkor így már biztosan nem vagyok terhes ugye?
2017. aug. 17. 06:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
azért fáj a hasad mert most ovulálsz. nem vagy terhes jelenleg.
2017. aug. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség mellet nincs peteérés, szóval nem.
2017. aug. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. aug. 17. 06:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes, tutira.

Kb. 28 napos ciklusok esetén 14. nap környéke az ovuláció, ilyenkor is fájhat az alhas. Viszont ovu utáni 3. naptól a mensiig már nem igazán lehet teherbe esni - így mensi előtt pár nappal nem eshettél teherbe.

2017. aug. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!