Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy mind száradási...

Létezik, hogy mind száradási csík? Csináltam az elmúlt másfél hétben 6 x-epil tesztet. Mindegyiken látni valamit, szabad szemmel. Nem csak én láttam. Nem tűnik szürkének, de nagyon halvány!

Figyelt kérdés

Nem túl szabályos a ciklusom. Késett máskor is.

DE: az elmaradt mensi óta (9 nap) farkasétvágyam van.

kívánom a csípőset, de nagyon, gyakrabban járok pisilni pedig sajnos nem iszom túl sokat, görcsölget a hasam, mindig azt hiszem, hogy megjön, de semmi jele.

Szerdán kellett volna jönnie.

Kedden elkezdett feszülni alul a hasam, görcsölgetett, időnként élesen nyílalt.Szerda óta viszont csak feszül és picit görcsölget.


2017. aug. 18. 21:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
X-Epilnél ez simán lehet negatív is...
2017. aug. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt nem várt előtt 3,2,1 nappal. És valóban terhes vagyok. Van már petezsak, hétfőn szivhangot keresnek 8 éve használom x-epil. Csik csak akkor jelent meg rajta, amikor terhes voltam 4 évvel ezelőtt és 2 hete.
2017. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Probalj mas fajtat
2017. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi lett? Megjött?
2017. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

47nap után meg.

Kémiai terhesség volt,sajnos felszívódott. 😢

2017. szept. 10. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!