Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmeletileg ma vagyok 3 hetes...

Elmeletileg ma vagyok 3 hetes terhes, ha elmegyek dokihoz latni fog mar valamit? 2 tesztem lett halvany pozitiv, egy nap tobbszor is szur az alhasamnal.

Figyelt kérdés

2017. aug. 20. 17:38
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, eleg koran kimutatta mert csak jovoheten kene megjonnie. Hetvegen... Varok akkor meg addig.
2017. aug. 20. 18:21
 12/30 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként hány naposak a ciklusaid? Menstruáció után volt e aktusod és mikor?
2017. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
11 napja voltam baratommal egyutt.
2017. aug. 20. 19:02
 14/30 anonim ***** válasza:
86%
Most pont így vagyok,én is de még csak egy nagyon halvány tesztem volt,és voltam pénteken vérvételen is hogy biztos terhességről van e szó!Nekem Juli 31.-én volt meg utoljára. Nálam az volt nagyon gyanús ami miatt teszteltem a 17.napon hogy eszméletlenül fájnak és kemények lettek a melleim! Neked van valami tüneted?
2017. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy már itt írták, még bőven várni kell a dokival is.


3hetes terhesség még nem terhesség, mert akkor kezd befejeződni a beágyazódás ami 4. hétre fejeződik be. Tényleg nagyon korai, hacsak nem előző ciklusban lettél terhes.


Én a helyedben azt csinálnám, hogy két nap múlva elmennék hcg-t nézetni, 2000 forint és az elég biztosra megmutatja :) Doki még semmit nem látna, legtöbbször az 5. héten szoktak valami biztosat látni, de ez gép függő is. Tehát a kimaradt mensi után egy héttel. De a legjobb két héttel utána menni.


Még bármi lehet, ha babát szeretnétek, akkor nagyon drukkolok, hogy furi módon, de tényleg egy kis csoda legyen a bűnös :D


Hamarosan csak kiderül!

2017. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Igen nekem is eleg furcsa a dolog. Alhasi szurkalason kivul mas tunetem nincsen. Elozo honapban rendesen megjott a menzeszem.

Most meg 8 nappal a kovetkezo menzi elott mar halvany pozitiv lett a teszt. Ma is csinaltam egyet delutan direkt nem reggeli pisibol es nagyon halvany de ott a masodik csik. Raadasul dirket 3 kulonbozo tesztet vettem nehogy az legyen a teszt nem jo. Azert en holnap meg is csak hivom a dokit es elmondom neki is mi a helyzet.

2017. aug. 20. 22:53
 17/30 anonim ***** válasza:

Szia. Képet feltudsz rakni a tesztekről??

És gratulálok, remélem baba lesz! :)

2017. aug. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem előző mensi előtt estél teherbe, de az uh úgy is megerősíti vagy cáfolja, mert ha van szívhang, akkor legalább 6-7 hetes terhes lehetsz már. Ismerek nem is egy nőt, akinek megjött, a kövi kimaradt és közölte a doki, hogy 7-8 hetes terhesek már.
2017. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Igen, ha màr a délutàni teszted pozitív, akkor képtelenség, hogy ebben a ciklusban fogant. Így màr mehetsz most is orvoshoz, mert idősebb a terhességed mint 3 hét. Én szurkolok!
2017. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
75%
En is pozitizav teszteltem mar ketszer, mult penteken akkor nagyon halvany volt, ma mar egesz jol letszik. Utolso mensim elso napja juli 27, 3es fel hetes vagyok :D
2017. aug. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!