Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknél nem jött össze fél...

Akiknél nem jött össze fél éven belül a baba, utána mennyi idő után sikerült?

Figyelt kérdés

Spontán összejött végül, vagy kellett gyógyszert szedni, esetleg szükséges volt valamilyen beavatkozás?


Akinek spontán összejött később, az mit gondol, minek köszönhető a korábbi kudarc, majd a siker?


2017. aug. 20. 21:07
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
75%
Elkezdtem mérni a hőmet, és kiderült, hogy nem félidőben, hanem később van peteérésem. 9 hónap múlva terhes maradtam.
2017. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
A második babánk nagyon nehezen jött össze (az első 4 hónap próbálkozás után sikerült), 2 sikertelen inszemináció is volt, majd egy kis "pihenő" és ebben a bizonyos "nyugis" hónapban spontán sikerült végül, 17 hónap próbálkozás után! Szóval nálunk a stressz lehetett az oka, mert szervi elváltozás egyikünknél sem volt. Hab a tortán, hogy aztán a harmadik babánk már a második próbálkozásra összejött!
2017. szept. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Az elso a 10. honapban. A masodik meg nem sikerult sajnos, 8. honapunk volt most.
2017. szept. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
91%
1.5 év után. Az esküvőt várta :). Aznap teszteltem pozit :). Csak nem akart törvényen kívüli lenni :)
2017. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Beavatkozás nem volt,csak kivizsgálás mindkét oldalon. Minden eredmény jó lett.
2017. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Az első gyorsan össze jött úgy kb 2-3 hónap.a második meg most sehogy sem akar...már 7 hónapja próbáljuk,de annyira nem is sietünk úgy hogy lassan de biztosan majd egyik nap sikerülni fog
2017. okt. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

1. Baba pont egy év. IR diétát tartottam fél évig, de aztán abbahagytam több ok miatt, nem is számítottam rá,de spontán sikerült.

2., 3., baba első hónapban. Úgy látszik beállt a hormonrendszerem, vagy a jó isten tudja... Néztem hüvelynyákot is, az elsőnél nem.

2017. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, úgy értem h beállt, h előtte mindig rendszertelen volt, azt mondták talán nincs pé. Egy hónapot néztek, akkor pont nem is volt.
2017. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Én is ugyanúgy jártam mint a 3. Válaszoló. Ciklus 6.napján volt p.é.m amiről nem is tudtam csak így utólag visszaszámoltam. 7 hónap után sikerült. Már megkaptam a hormonvizsgálat eredményét amikor csináltam tesztet (ciklus 16.napján)
2017. okt. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

8. Hónapban..

Én teáztam..cickafark majd palástfű a ciklus másodikfelében..

2. Hónapban összejött..

Még vartam volna a 3 havi tea kúra lejártáig az orvoshoz menetellel..

2017. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!