Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknél nem jött össze fél...

Akiknél nem jött össze fél éven belül a baba, utána mennyi idő után sikerült?

Figyelt kérdés

Spontán összejött végül, vagy kellett gyógyszert szedni, esetleg szükséges volt valamilyen beavatkozás?


Akinek spontán összejött később, az mit gondol, minek köszönhető a korábbi kudarc, majd a siker?


2017. aug. 20. 21:07
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Nekunk is a 10. honap mar. Kivizsgalasok megvannak, minden rendben. Egy 21. napi vervetelre megyek meg el december elejen. Ha az is rendben, akkor varunk. Az en munkam is stresszes, de nem akarok valtani, mert 34 vagyok, igy akkor szuneteltetni kellene a dolgot, es hat az ido most azert szamit. Irtam, elso gyerkoc 10. honapban sikerult.
2017. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Az első egy 15 hónap után spontán, teljesen rendszertelen ciklusok mellett, utána még öt évig vártuk a kistesót, de nem lett, két évig fogamzásgátlót szedtem, aztán más párom lett, vele 18 hónap után lett baba, előtte 2 hónapig ittam palástfű és cickafark teát. Szeretnénk még egy babát, most az első próbálkozós hónapunk van.
2018. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
9honap kellett
2018. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 5 év után sikerült! Rengeteg kivizsgáláson voltam, nekem a peteérésemmel voltak problémák, de sehogy sem jött helyre. Tavaly megcsináltam a jogosítványt, autót vettem, új munkakörbe kerültem a gyáron belül, ami teljesen lefoglalt. Változtattam az életmódomon, elhagytam a laktózos tejet, csökkentettem a tészta féléket. Foygtam 15 kg-ot, de itt nem a fogyás a lényeg, hanem a laktóz kiiktatása. Októberben meghalt nagymamám... Nagyon magam alatt voltam. Abban a hónapban talán egyszer, max 2-szer voltunk együtt, utána már nem jött meg.

Most 14 hetes vagyok.

2018. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 18 evesen, egy ev probalkozas utan jott ossze, 19 evesen szultem volna, de sajnos 7 hetesen elment. Most ujra probalkozunk, 21 et toltom iden, 3honapja brobalkozunk, mara nem varom.
2018. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Nekünk még nem jött össze, ez a 9. hónapunk. Ugyan csak 27 éves vagyok, de előző ciklusban voltam hormonális vérvételen és derültek ki gondok. Következő hónapban férjem megy vizsgálatra, remélem rendbe tesszük magunkat és jön a gólya! :) Jó, hogy te is elkezdted a vizsgálatokat, szerintem nem elég csak várni és nem rágörcsölni. Azt lehet az után is, ha kiderül egészségesek vagytok! :)
2018. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 Evi0306 válasza:
Az első 4hónap után..bár én akkor is ès most is teát iszom..cickafark+palástfű. Most a testvéren dolgozunk ez a 3hónap. Remélem most a gólya jön😄 èn nekem jók ezek a teàk a ciklusomat pontosra beállította se barnázás se semmi gond nincs vele.
2018. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

19 hónapja próbálkozunk, de még mindig semmi. Pedig már munkahelyet is váltottam és volt átjárhatóságim is. Nagyon bíztam benne, hogy azután összejön, de nem. Férjem nem akar beavatkozást, így inszem/lombik kizárva. Az lett volna az utolsó reményem.

32 évesen, gyermektelenül, kezdek elkeseredni. :(

2018. aug. 26. 21:28
 39/41 anonim ***** válasza:

Én egyik fentebbi válaszoló vagyok, akkor még csak 10 hónapja próbálkoztunk, azóta már ez 18 lett. Kivizsgalasok megvoltak, a prolaktinom magas, ezen kívül semmi. Nekünk van egy gyerkocunk, így próbálok nem bekattanni.

Kérdező, nálunk így úgy volt, hogy elsőnél nem akart volna beavatkozást a férjem, de szerintem megtette volna. A másodiknál megbeszéltük, lombikig biztosan nem megyunk el, hiszen vagy gyermek. Én hiszek benne, hogy sikerül hamarosan.

Kérdezo, ferjedet vizsgálták már?

2018. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

9honap után spontán összejött.

10+3hetes vagyok

2018. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!