Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefeszek ciszta mellett...

Petefeszek ciszta mellett lehet babám? Minden honapban visszajon.

Figyelt kérdés

Aztan menzesszel tavozik.

1-2 het es kipukkannak.. neha tobb van es van h csak egy pici.

Nem probaltam még ki sokmindent. Most norcolutot kaptam. Mert megvagyok telve folyadekkal. ( a mèhem)

21eves vagyok. 31-32napos ciklusokkal. 19.napon van az ovum mindig!



2016. júl. 3. 08:40
1 2
 1/17 Erika87Nyh ***** válasza:
Nekem tizen éves koromban ugyan ez volt. Én kinőttem. Érdemes próbálkozni ha a ciklusod rendben van. Sok sikert!
2016. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

14eves korom ota sem nottem ki.:(

A ciklusom rendben volt mindigis.

Koszonom.

2016. júl. 3. 10:39
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia. Énis folyamatosan ezzel küzdök. Májusba derült kihogy ciszta volt a petefészkembe ami kifolyt elég nagy méretű volt. Azelőtt soha nem voltam nődokinál tehát azt se tudom mióta lehetett ott. Júniusban visszahívott mert úgy gondolta addigra felszívódik...hát nem így lett. Még nagyobb lett a folyadék és még a méhembe is van. Kérdezte a terhességet amire mondtam neki hogy ki van zárva. Ma mentem vissza hozzá de kiderült hogy nem ő rendel így hazajöttem. Nekem júniusba Floumizin húvelytablettát írt fel ami elmúlasztotta a folyásomat de most megint visszajött és nagyon sötét barna illetve a hasam alja is szúrkál!

Engem is nagyon érdekelne hogy ez megakadályozza e a babát! De remélem hogy nem.

Egyébként 19/L.

2016. júl. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Fluomizin huvelytablettat kaptam enis mar masodszorra. Folyadek nekemis van petefeszekben es mehemben is.

Akarhanyszor megyek mindig kivan pukkanva ritka ha mint pl most ugy megyek h egyet lat it

2016. júl. 4. 10:37
 5/17 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az uh. Fotom mult csutortokrol.

2016. júl. 4. 10:38
 6/17 anonim ***** válasza:

Uh hát ez sem kicsi de nekem még ettől is nagyobb területen van elfolyva. Nekem lett felírva cickafarkfű tea is, napi 2dl. De nem nagyon mertem inni ne hogy hamarabb megjöjjön tőle mivel nekem napra pontosan 28 napos a ciklusom.

Júniusban is aztmondta a dokim hogy tuti hamarabb megfog jönni mert 20mm vastag volt a méhnyálkahártyám. Hát nem jött meg hamarabb! Azon a napon jött amikorra kiszámoltam. De most várhatok 1 hetet megint mire az én dokim fog rendelni.. elég bosszantó hogy folyamatosan ezzel kell visszajárni. És így még a rákszűrést se tudta levenni a folyás miatt.

De nagyon nagyon elkeserednék ha majd 3-4 év után nem lehetlesz babám :(

2016. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nekem igy is csinalt rakszurest.:O

Hat igen nem olyan nagy csak regota kuzdok es ennel kisebb volt.. erre csak rosszabbodik. Mi jovore szeretnenk babat.:( mI is felunk.:(

2016. júl. 4. 11:27
 8/17 anonim ***** válasza:

Reméljük a legjobbakat. Egyébként ahogy olvastam itt az oldalon sokaknak összejött így is a baba!

Amúgy neked is szokott szúrni az alhasad? Mert nekem most is szúr, van amikor nagyon durván. Olyankor megmozdulni is fáj.

2016. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen neha picit. Nèha nagyon. Nem fugg ovutol, sem menzesztol. Csak ugy rakezd.:(

Jobbulast kivanok. Egy evem van , addigra csak tortenik valami jò

2016. júl. 4. 19:07
 10/17 anonim ***** válasza:

Értem. Énis jobbulást kívánok neked! És minden jót a baba terén is :)

Csak pozitívan! ;)

2016. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!