Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés hogy is van ez?

Peteérés hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Ma van peteérésem , fáj lent a hasam , szóval biztos, kozépidoben is vagyok, most akkor még hány napig vagyok termékeny kb? Pár nap? Bocsi nem vagyok ebben otthon. Köszönöm szépen!
2017. szept. 2. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kb. 12 óra.
2017. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, a petesejt kiszabadulása után kb. 12 óráig életképes. Ezért érdemes min. két naponta együtt lenni, hogy tuti ne szalasszátok el.
2017. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam , hogy még pár nap , vagy akkor már csak holnap reggelig? Azután kb kicsi az esélye a teherbeesésnek?
2017. szept. 2. 21:25
 4/11 A kérdező kommentje:
Tehát ha ma fáj , akkor az tuti meg is repedés?
2017. szept. 2. 21:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, hogy a fájdalom a megrepedés előtt, vagy közvetlen utána van. Ha babát szeretnétek, ma legyetek együtt (persze ha kedvetek is van) és hajrá! :) Amúgy a hímivarsejtek kb. 3 napig életképesek és tudnak várakozni, az érett, kiszabadult petesejt csak kb. 12 óráig. Így tehát a tüszőrepedés előtt van az a pár nap, amire emlékszel, és a petesejt kilökődésével fejeződik be kb. (Egészen pontosan még plussz az a fél nap ugye).
2017. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne közvetlen a jeleket figyeld. Nekem 2 nap eltéréssel volt a tojàsfehérje nyàk és a fàjdalom. Soha nem fogom megtudni melyik volt az ovu pontosan.

Mi a menszesz végétől kétnaponta voltunk együtt. Első hónapban sikerült. Most 8 hetes a picikém a pocakban 😊

2017. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a párom munka miatt távol kell legyen egy hetet , kedden ér haza. .. 😑
2017. szept. 2. 22:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Hat az mar valoszinu keso :(
2017. szept. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor majd próbálkoztok következő hónapban, kőbe van vésve, hogy mikor kell teherbe esned? Persze, hogy szeretnéd már, de ha rágörcsölsz, hogy "úristen, most van peteérésem, együtt kell lennünk", akkor sokkal rosszabb lesz. Ha megvan a hangulat, akkor mindent bele.
2017. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy hete voltunk együtt, bár gondolom ha akkor teherbe estem volna akkor most nem lenne peteérésem. Vagy rosszul gondolom? Bocsánat a sok buta kérdésért , csak már el vagyok keseredve.
2017. szept. 3. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!