Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostanság babával próbálkozók,...

Mostanság babával próbálkozók, (10. dpo-n vagyok) éreztek akármilyen tünetszerűt? Ciklusgörbe szerint lehet reményem?

Figyelt kérdés

Melléklem a ciklusgörbém:

[link]


Ehhez társul az, hogy tegnap szurka-kis görcsök után mától olyan izomláz-szerű, méhnehézséget érzek...

Van, aki mostanság "nemvárja?" Szombaton tervezek tesztelni, jobb lenne sorstársakkal várakozni :)


2017. szept. 4. 15:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

nekem elmúlt a folyásom, nagyon picit maradt meg, de ezen kívül semmit nem érzek!

Az előző két hónapban végig volt erős-krémes folyás, ezért ezt jó jelnek tekintem! :)

2017. szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 cukicsillag2017 ***** válasza:
Na :) Már egyre közelebb kerülünk a naphoz, amit várunk. Igazából semmi extra tünetet nem érzek magamon, annyi hogy a hőmérsékletem tegnapelőtt 37 tegnap pedig 37.1 volt, de olvastam, hogy mensi előtt is mindig fent van a hő... (mondjuk eddig sosem figyeltem a hőmérsékletemet se) Szombaton akkor megcsinálod a tesztet? Én majd szerintem csak vasárnap vagy hétfőn...inkább hétfőn.
2017. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

[link]


Nálam ez a helyzet, és állandóan aludnék ma, hogy ez a front vagy baba... szombaton meglátom :) Ja, és éjjel olyan fura mellékíz volt a számban, amit még sosem éreztem azelőtt.

2017. szept. 7. 13:11
 14/25 cukicsillag2017 ***** válasza:
Ezeket az értékeket reggel első mérésből rögzíted? Hol mérsz? Nagyon szép görbe :) Remélem tényleg baba van a dologban :)
2017. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Minden nap 5:55 kor, 5 percig, szájban, higanyossal (észnél kell lenni, nem visszaaludni, a higany miatt, annak ajánlom ezt, aki éber tud maradni, ha már fenn van, mert ilyen korán 5 percig mozdulatlanul néha nem könnyű... Első mozdulatom a vekker lecsapása után a már előkészített hőmérőért nyúlni, más mozdulat nincs is, csak már mérés után.
2017. szept. 7. 15:30
 16/25 anonim ***** válasza:

R vagyok!

Lányok, Ti teszteltek a hétvégén? Majd írjatok ám!!!

Én nem tudom, hogy merjek-e, múltkor is késett, és nem baba volt a dologban!

2017. szept. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 cukicsillag2017 ***** válasza:
Sajnos nekünk ez a hónap (is) sikertelen. Igaz még csak a 2. próbálkozós hónap, de ma reggel ébredéskor görcsölt a hasam, és sajnos a nemvárt előtt 2 nappal megjött. Így biztosan nincs baba. Igaz most éppen nincs vérzésem, de nekem az első nap mindig ilyen "szakaszos". Szóval nektek sok sikert! Mi próbálkozunk tovább. Lehet az is volt a baj, hogy használtunk síkosítót, olvastam az sem jó... így most találtam a Rosssmann-ba olyat, ami nem spermaölős, úgyhogy ma elmegyek beszerzem azt... és igyekszünk majd csak ritkán használni. Most ennyi az ötletem, kicsit elkeseredtem, de majd következő hónapban... azért nektek nagyon szurkolok ;)
2017. szept. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Cukicsillag, nagyon sajnálom :( Nekem ma van a nemvárt napja, eddig semmi, a hőm fent, és puffadok...

Drukkolok, hogy ez legyen az utolsó mensid a baba előtt :)

2017. szept. 8. 11:29
 19/25 cukicsillag2017 ***** válasza:
Köszi szépen! :) Neked megy a hajrá, majd írd meg mi lett!!!
2017. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Ma reggeli teszt, mivel ma más hivatalosan késett a mensim... egy napos késéshez képest (egy alkalom volt csak amikor összejöhetett, szóval pontosan tudom, nem lehet korábbi) elég erősnek tűnik, csak reménykedni tudok hogy minden rendben lesz, jövőhéten doki. Aki még várakozik, annak ilyen két csíkot kívánok!!!


[link]

2017. szept. 9. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!