Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 30 felett vannak és még...

Akik 30 felett vannak és még nem akarnak gyereket nem félnek, hogy később nem fog összejönni, vagy csak nagyon nehezen?

Figyelt kérdés
Nem provokatív kérdés, tényleg érdekel. Azért az tény, hogy egyre kevesebb az esély, akkor is ha a szomszédnak 40 évesen is elsőre összejött. Szóval nem paráztok ezen lányok?
2017. szept. 9. 16:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én az elsőt 32 évesen, az ikreket 36 évesen szültem. Második hónapban sikerült mindkét terhességem. Korábban több okból sem szerettem volna, soha meg sem fordult a fejemben, hogy ne sikerülne.
2017. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket. Úgy látom a többség nem aggódik ezen, remélem mindenkinek úgy alakul az élete, ahogy szeretné.
2017. szept. 11. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!