Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Reménykedhetek?

Mi lehet ez? Reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Szombaton kellett volna megjönnie, eddig sosem késett egy napott se. Már kezdtem reménykedni, hogy lassan tesztelhetek, erre ma pisi után nagyon halvány barnás folt volt a papíron. Aztán nem volt és most este megint. Eddig sosem barnáztam mensi előtt.


Szerintetek reménykedhetek még, hogy sikerült teherbeesnem vagy nem?


2017. szept. 11. 19:51
 1/3 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
100%
Igen,nekem is igy volt bar nekem 2 nappal mensi elott.csinalj tesztet szurkolok!!
2017. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Egyenlőre még félek tesztelni, lassan 1 éve próbálkozunk. 27 naposak a ciklusaim és tudom/érzem mikor van PÉ-em és mégse sikerül :(


Azt még nem írtam le, hogy kis tompa fájdalmat érzek a melleimben, ami még sosem fordult elő, mensi előtt sem. Illetve a hétvégén nagyon nagyon ingerlékeny voltam, annyira hogy én is csak néztem, hogy mi bajom van. Ilyen sem szokott lenni. Sőt, nem szokott semmi pms-em lenni egy kis görcsölésem kívül.


Holnapig ha nem jön meg rendesen, akkor csinálok tesztet :(

2017. szept. 11. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2017. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!