Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leendő kismamák! Izgulunk együtt?

Leendő kismamák! Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
En majus vegere nem varom! De orulnek ha vegig egyutt bizakodnank es drukkolnank egymasnak! :)
2017. máj. 11. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/194 anonim ***** válasza:

Húha, jelen :)

Én a 22-ei hétre nem várom. Viszont hétvégén ellövök egy tesztet mert valami gyanús nekem, de lehet, hogy semmi köze a babához.... na mindegy, én itt vagyok! :)

2017. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/194 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom! Akár holnap is megjöhet, de legutóbb 43 napra érkezett, az meg már hónap vége lesz. Reménykedjünk együtt!
2017. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/194 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok en keddre nem várom de nem remenykedek erosen olyan mintha meg akarna jonni. Szoritok mindenkinek
2017. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/194 anonim ***** válasza:
50%

Beferek? Júni egyre nem várom ( elvileg..mert 3 hete elhalt az 5+4 hetes terhességem ) szval elvileg júni 1 re nem várom ha a ciklusom nem változott :)

8 hónapja próbálkozunk.( clostival és pre seed sikositovalaz utóbbi 2 hónapban+párom e vitamint es çinket szes 3 hónapja )

2017. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/194 A kérdező kommentje:
Igazabol barki befer csak igy tettem fel a kerdest :) nekem elviekben 14. Lenne az ovu... hat lehet hogy kicsit hamarabb van ... mondjuk most :D furdes utan kicsusszant valami tojcsis attetszo icipicit veres nyak (uhhh de undin fogalmaztam) nalunk az a problema,hogy iszonyu sokat vagyunk egyutt de probaljuk napi kettore csokkenteni az aktusokat tobb kevesebb sikerrel.. :) igazabol nem vezetek gorbet sem ovu tesztet sem hasznalok csak bizom benne hogy egyszer csak nem jon meg! Negativ teszteket 4 honapja nezegetek, negativba is at teszem oket de semmi! Ebben a honapban csak akkor tesztelek ha kesik... nagyon drukkolok mindenkinek! Egyebkent ti ereztetek az ovut? Vagy azota valami furcsasag? Tesztelosok kepet is hozhattok! Hatha latok valami szepet es meghozza a szerencsem! :) puszi nektek <3
2017. máj. 11. 19:29
 6/194 A kérdező kommentje:
Utolso! Nagyon sajnalom es szivbol kivanom neked a legjobbakat!!!!!
2017. máj. 11. 19:32
 7/194 A kérdező kommentje:

Egyebkent irhatnatok valami ismerteto jelet a komment vegere csak hogy tudjuk ki mikor jelentkezik :)

Ww --> ez en vagyok :D

2017. máj. 11. 19:34
 8/194 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én május 21-re nem várom, én is nagyon örülnek az egymásnak szurkolásnak! Nagyon bízom benne, hogy ebben a hónapban már nem fog megjönni, ez a második próbálkozós hónapunk. Kedves kérdező mindenképpen írj, és ti is csajok :)
2017. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/194 anonim ***** válasza:

4#vagyok

"L"ként leszek jelen!:)

Kérdezo nem baj ha sokat vagytok egyutt.. mi is.. a spermiumok hozzaszoknak a suru egyuttléthez tehat regenerálódnak ha pl minden nap egyutt vagytok. De napi tobbszor mar sok. Próbáljátok meg h legalább a termékeny napokon napi 1x vagy masfel naponta. Nalunk igy sikerult most ( az mas tema h nem maradt meg) es en nagyon ajanlom a napi 100-200mg E vitamint. Mi párommal hónapok óta szedjuk es nagyon jót tett.:)

2017. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/194 anonim ***** válasza:
77%

8-as vagyok én például nem éreztem semmit, vagyis nem érzek, mostanában kell lennie az ovulációmnak. Ahogy írtad kérdező, nekem is csak a folyás utal rá. Szorítok mindenkinek!

-Aa (ezt találtam ki :D )

2017. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!