Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek az első időkben fájt a...

Akinek az első időkben fájt a melle, annak egész pontosan hol fájt? Nekem a mellbimbóm a hiper-szuper érzékeny, enyhe nyomasra fáj, egyébként meg egyáltalán nem érzékeny a mellem ( férjem szerint sajnos)

Figyelt kérdés
2017. szept. 13. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem érzékeny a mellem. Nem erogenzonám , ami fura de ez van! Máshol kárpótolja ez a hiány.


Nekem ossze vissza fáj, egyszer honalj felol egyszer bimbo egyszer az egesz, aztan semmi. Most ujra a nellbimbóm

2017. szept. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hónalj felől, felül,oldalt, olyan izomláz szerű érzés. Nyomásra is fáj. Mensi előtt sosem!
2017. szept. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egész, olyan volt, mintha izomlázam lett volna. A mellbimbóm viszont egyáltalán nem fájt.
2017. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Norman Bates ***** válasza:
Nekem a mellbimbom fajt sokaig.
2017. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egesz faj, mellbimbom is
2017. szept. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem alul felül,es hónalj felől. izomláz szerűen. legdurvább akkor, ha leveszem a melltartót miután sokáig rajtam volt, akkor mintha leszakadna
2017. szept. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!