Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez terhesség jele vagy csak...

Ez terhesség jele vagy csak menstruáció?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves vagyok, a barátommal akit magyon szeretek 4 hónap után döntöttük el, hogy lefekszünk egymással. (Mindkettőnknek első) az első alkalmak után rendesen, időben menstruáltam. Azonban egy hónapra rá eléggé megbetegedtem, felfáztam. Most pedig picit késett a menzesz, és vér helyett inkább erős barnás folyás volt, mint amikor a végén járok. Eléggé félek mostanában, hogy baleset történt.. mindig védeleztünk, alaposan figyeltünk az óvszer helyes felhelyezésére és mindig időben kivette. Nővéremnek nem meséltem erről.. tudom hogy segítene de nem merem még. Anyukám sajnos nincs, ezért tőle sem kérhetek tanácsokat. Ti mit tanácsoltok? Jó lenne pár nyugtató szó.
2017. szept. 13. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig normálisan védekeztetek, szinte kizárt a terhesség. De miért nem veszel a patikában kb. 500 forintért egy tesztet?:)
2017. szept. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Lehet,hogy a betegséged miatt történt,igy viszont nem ártana,ha egy orvost felkeresnél,mert nem játék.

De az is lehet,hogy terhes vagy, igen vegyél egy tesztet.

2017. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél tesztet. Szerintem ha vedekeztetek nem vagy terhes. Vmelyik drogeriaban is van. Masreszt sztem nyugodtan elmondhatod a noverednek, nem hiszem, hogy titkolózni kellene.
2017. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma venni szerettem volna reggel tesztet, de sajnos nem volt nyitva semmi. Erre beerek iskolaba es megjott :D koszonom segitsegeket, mindenkeppen beszelek a noveremmel, en is tudom, hogy ebben a temaban nagyon oszintenek kell lennem vele.
2017. szept. 14. 17:17
 5/5 anonim ***** válasza:
mindenki szexel, legalább ő kicsit felkészít erre, azért nem árt és nem csak arra gondolok, hogy ha szexelsz pl érdemes elmenni nődokihoz évente, hanem lelkiekben.. mégiscsak nővé válsz (kicsit tulzással, de azért ez egy érzelmi fejlődés) és ehhez jó ha van egy kis segítséged, akar egy pozitív példa akivel kibeszélheted ha jó, vagy ha épp fura. Biztos vannak kérdéseid, kétségeid, ez normális.
2017. szept. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!