Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem csak mindjárt megjön...

Nem csak mindjárt megjön érzésem van, hanem konkrétan olyan, mintha menstruálnék?

Figyelt kérdés
Nekem vérzés idején zsibog a derekam, görcsöl a hasam. Menses előtt mellfeszülésem van csak, ez a derekfajas már csak akkor jellemző, amikor vér is van. Most minden pillanatban olyan, mintha omlene már belőlem, szakadok szét odalennt, de nem akar megjönni. Ilyenetek volt már? Egyébként csak 1 napja késik, stimulalt hónap, amivel eddig pontosan megjott.
2017. szept. 14. 06:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Tegnap lőttem egy Gabriel tesztet napközben, ezt adta a patikus én meg siettem, és az negatív lett.
2017. szept. 14. 06:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen volt amikor terhes lettem, baromi erős premens tünetek és puffadás, sokkal erősebben, mint mensi előtt szokott.
2017. szept. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt. A farmer nadrágot se bírtam a hasamon. Rosszabb volt, mint mikor menstruálok, mindig azt hittem, hogy na akkor vérzek, pedig pozitív volt a tesztem.

Mensi előtt sose fájt amúgy a hasam.

2017. szept. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még az az érzés is megvolt, mintha folyna belőlem a vér. Eleinte hànyszor szaladtam mosdóba, mert azt hittem baj van.

De ilyen koràn tesztet ne napközbe csinàlj, hanem reggeli első vizeletből!

2017. szept. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Amikor terhes voltam igazából, akkor napközben is mutatta a teszt.

Csináltam 10eset, az is negatív, én asszem hinnem kell a tesztnek!

Ma is 5x voltam wcn mert azt éreztem folyik. Nem elég, hogy meg fog jönni, még meg is várat. Eddig legalább időre jött és tulvolt rajta az ember.

2017. szept. 14. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már olyan hónap, hogy nem csak meg fog jönni érzésem volt, hanem teljesen úgy éreztem, mintha már megjött volna és mégsem, de sajnos nem voltam terhes. Szóval ez is a bizonytalan tünetek közé tartozik sajnos.
2017. szept. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
"Szerencsére" ma megjott, 2 nap késéssel. Nem bírtam volna ki több bizonytalan napot. Szóval új hónap kezdődik.
2017. szept. 15. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!