Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13. dpo és a nagyon érzékeny...

13. dpo és a nagyon érzékeny 10mU/l terhességi teszt még negatív! Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés

Kinek mikor lett az extra érzékeny terhességi teszt pozitív?

Vagy ilyenkor már ha terhes vagyok annak kellene lennie?

Direkt azért vettem ilyen extra érzékenységűt hogy hátha kimutatja hamarabb. Köszönöm a véleményeket, tapasztalatokat!



#terhesség #teszt #negatív teszt #10mU/l #érzékeny teszt
2017. szept. 18. 09:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
5%

21-re nem várod, amennyiben a luteális szakaszod az átlag 14 napos. Ekkor már mutatnia kell a tesztnek, ha terhes vagy.


Szóval 12. dpo-n vagy ma.


Nekem 14. dpo-n lett érzékeny teszttel jól látható pozitív, 2 nap múlva lett olyan erős, mint a tesztcsík.

2017. szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Értem! Hát akkor valószínű most sem sikerült! :( Köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 18. 10:26
 13/13 A kérdező kommentje:
Viszont az LH tesztem megint pozitív! Azt mondják jóstesztként is lehet használni! Ez most hogy lehet? 20mU/l LH teszt erős két csík. Terhességi teszt ami érzékenyebb az meg full negatív.
2017. szept. 18. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!