Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez már akkor...

Szerintetek ez már akkor biztos? Mikor kellene orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Augusztus 25én volt meg a menstruációm utoljára. Az 5. késési nap délután csináltam egy tesztet (halvány pozi, de jól kivehető pozitív). Ez tegnap volt (átlag ciklus 27 nap), ma reggel és délután is csináltam tesztet, mert alig mertem elhinni, hogy jól látok, és mind pozitív lett :)

Szerintetek mikor menjek orvoshoz? A munkám miatt minél hamarabb jó lenne elmenni, de csak akkor szeretnék, ha már meg tudja erősíteni a pozitív teszteket!

Ugye ez már biztosan terhesség??


2017. szept. 26. 19:10
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Sajnos képet nemtudom, hogy kell feltölteni :S
2017. szept. 26. 19:11
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Elég 8 hetesen menni, addig úgysem nagyon látszik semmi.
2017. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy elég fárasztó és megerőltető a munkám. Félek nehogy baj legyen. :S

Szerinted biztos terhesség? Mert első baba lenne és 8 hónapja próbálkozunk már. Nem szeretnék csalódni.

2017. szept. 26. 19:17
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha a teszt pozitív, akkor biztos. Nekem is nehéz fizikai munkám van. De megvártam a 8. hetet. Igaz, azóta nem is dolgozom.

1. voltam :)

2017. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Hogy kell képet feltölteni? nagyon szívesen csatolnám, hogy más is lássa :)
2017. szept. 26. 19:23
 6/35 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is a munkam miatt mar 5 hetesen menni kellett vagyis 5+5 hetesen vtam
2017. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
52%
Na a képfeltöltéshez nem értek :D
2017. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

2 hét múlva menj el, ha nehéz munkát végzel.

Én is 5 hét 5 naposan voltam az első ultrahangon.

2017. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Jövőhét péntek vagy azután hétfőre gondoltam. jövőhét pénteken leszek 6 hetes ha jól számolom :)
2017. szept. 26. 19:28
 10/35 anonim ***** válasza:

Hűha! Teljesen hasonló cipőben járunk... Csak én még nem teszteltem, szóval nem biztos, hogy babát várok.


Utoljára augusztus 23-án volt meg, most 22-re nem vártam és nem jött meg. Szintén 8 hónapja próbálkozunk. Te érzel valamit már? Vagy volt valami szokatlan?

Szerintem ennyi teszt nem hazudik, szóval tuti, hogy sikerült nektek! :)

Szerintem már jövőhét második felében mehetsz dokihoz, akkor tud mit mondani gondolom :)

Halkan gratulálok nektek! :)


Egyébként ha szeretnél képet itt tudsz feltölteni:

[link]


-rámesz arra, hogy fájl kiválasztása

-kiválasztod a képet

-rányomsz arra, hogy feltöltés (kék háttrtű fehér írás)

-átdob egy másik oldalra ahol kimásolod azt a linket ami felé ez van írva "link a kép megtekintéséhez"

2017. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!