Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez már akkor...

Szerintetek ez már akkor biztos? Mikor kellene orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Augusztus 25én volt meg a menstruációm utoljára. Az 5. késési nap délután csináltam egy tesztet (halvány pozi, de jól kivehető pozitív). Ez tegnap volt (átlag ciklus 27 nap), ma reggel és délután is csináltam tesztet, mert alig mertem elhinni, hogy jól látok, és mind pozitív lett :)

Szerintetek mikor menjek orvoshoz? A munkám miatt minél hamarabb jó lenne elmenni, de csak akkor szeretnék, ha már meg tudja erősíteni a pozitív teszteket!

Ugye ez már biztosan terhesség??


2017. szept. 26. 19:10
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Szuper akkor szépen erősödik :)

majd mesélj mit látott a doki

Én még nem megyek mert ilyen hamar nem kapni itt időpontot :(

nekem a mindjárt megjön érzés nincs most,az előző két terhességemnél pedig volt :/ hmmm

2017. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
22es voltam
2017. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

10-es vagyok. Hát szerintem ez iszonyat messze áll a halványtól! :D

Nekem sajnos tegnap megjött :(((((

2017. szept. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

sajnalom 10es. Tudom mit erzel de uj honap uj esely :)

renelem mihamarabb sikerul ;)

2017. szept. 28. 19:55
 35/35 A kérdező kommentje:

Kicsit megkésve de elmesélem.

Elmenten orvoshoz nem látott csak petezsákot sem szikhólyag sem embrió.Rá 2 hétre kellett vna visszamennem de sajnos időközben erős vérzéssel és görcsökkel a kórházban kötöttem ki. Akkor már vt szívhang is. Hematómám vt de adtak progit meg pihi és felszívódott. Azóta egy boldog 27+4hkm vagyok :)

Akinek a babócája egyenlőre titkolja nemét :')

2018. márc. 6. 17:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!