Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez már akkor...

Szerintetek ez már akkor biztos? Mikor kellene orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Augusztus 25én volt meg a menstruációm utoljára. Az 5. késési nap délután csináltam egy tesztet (halvány pozi, de jól kivehető pozitív). Ez tegnap volt (átlag ciklus 27 nap), ma reggel és délután is csináltam tesztet, mert alig mertem elhinni, hogy jól látok, és mind pozitív lett :)

Szerintetek mikor menjek orvoshoz? A munkám miatt minél hamarabb jó lenne elmenni, de csak akkor szeretnék, ha már meg tudja erősíteni a pozitív teszteket!

Ugye ez már biztosan terhesség??


2017. szept. 26. 19:10
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

[link]

Elég halványak de látható pozik, persze élőben másabbul lehet látni őket.

Igazából semmi extra. Mikor meg kellett volna jönnie akkor görcsölgettem és minden pillanatban azt éreztem, hogy megjött. Ez elmúlt. Reggeli hányinger de az sem vészes :)

Te nem teszteltél még????

2017. szept. 26. 19:55
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik te még nem láttál halvány pozitív tesztet...😂😂😂gratulálok!!! Ezek rendes pozitívak. Vigyázz magatokra 🤗
2017. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Valóban nem, eddig mindig csak negatívat láttam :')

köszönjük :))

Azt hittem ilyen a nagyon halvány :O

2017. szept. 26. 20:11
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem halvány tesztek. Gratulálok :)
2017. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

Jövőhét pénteken vagy azutáni hétfőn megyek az orvoshoz, és remélem már szívhangja is lesz a mi kis angyalkánknak!! :)

Nagyon várjuk már, de kicsit félek beleélni magam (bár már teljesen megtettem).

2017. szept. 26. 20:23
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, ezek tökéletesen pozitívak :) Èn is olyan 5. vagy 6. héten voltam elöször. Ne ijedj meg, ha szívhang még nem lesz, a doki vissza fog hívni pár hét múlvára. A munkát pedig említsd meg neki, ha indokolt, kiírathatod magad.
2017. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Annyira izgulok. Mióta késik/kimarad a mensi azóta olyan lassan telnek a napok. Olyan hihetetlen,hihetetlen hogy 8 hónap után tényleg pozi??! eddig minden hónapban produkáltam terhes tüneteket :')

Számolgattam, hőmérőztem de hiába. Most gondolom az új munkahely miatt se hőmérő se számolgatás semmi és most tényleg pozi??! :)

Egy kicsit még mindig hihetetlen de iszonyatosan boldogok vagyunk :)

Reméljük minden rendben van/lesz :)

utolsó neked ilyenkor vtak már tüneteid?

2017. szept. 26. 21:36
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Na, keszitettem a szemem, hogy majd jol guvasztani kell! De hat te jol megvicveltel a full pozi tesztjeiddel!!😂

Gratulalok! 😉

6-8 het kozott ildomos felkeresni az orvosod.

2017. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Én azt hittem hogy ezek a tesztek halványnak számítanak, mert egyik sem olyan erős mint a kontroll csík. De akkor ezek rendes pozik. :)

A legerősebb az reggeli teszt, egy másik tegnap délutáni és ma a biztonság kedvéért délután két különbözőt csináltam , mert napközben olyan furcsa érzésem volt. Enyhe görcsök vagy inkább megjön érzés és féltem h ez bajt jelent.

Ez normális akkor?

2017. szept. 26. 21:49
 20/35 anonim ***** válasza:
16-os vagyok. Nekem 1-2 napig premenstruációs tüneteim voltak, konkrétan kicsit görcsöltem, azt hittem, mindjárt megjön. De utána semmi tipikus terhes bajom nem volt, se hányinger, se mellfeszülés. Már féléves a kisfiam :)
2017. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!