Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mem várja a hónapban?...

Ki mem várja a hónapban? Röpke felmérés? 😊

Figyelt kérdés

5.dpon vagyok és 15-re nem várom.

Nézzük , hányan fognak pozitívat tesztelni a hónapban 😊


2017. okt. 6. 14:22
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:

Én sajnos nem látom :( de amíg nem jön neg aydig bármi lehet!! :)

tegnap csináltam egy early predictor tesztet de hómező (délutáni pisiből).. ma-holnapra nem várom, ha holnapra nem jön meg ,akkor reggel tesztelek.

2017. okt. 14. 16:30
 52/58 anonim ***** válasza:

Drukkolok neked. :) majd írj ha teszteltel.

Hát bízok benne hogy nekünk is össze jön. Majd egy két hét múlva újra tesztelek. Előben mintha egy nagyon halvány rózsaszín csíkot látnék az enyémen de már lehet csak én képzelem oda :(

2017. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
44 es vagyok. Nekem azóta teljesen negatívak a tesztjeim. A ma reggelim is. Szóval ma, holnap várom, hogy megjöjjön. :( többieknek megy a drukk :)
2017. okt. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Én keddre nem várom, de ma unalmamban ellőttem egy netes ovu tesztet.

Ovu környékén kétszer jelent meg rajta vonal, de annyira halványan, hogy csak sejteni lehetett, így gondoltam nem baj ha használok belőle jósló tesztnek,úgyse látszik majd rajta semmi, és legalább nem marad a nyakamon 8 db teszt. Eléggé meglepődtem mikor megjelent rajta a második csík, ráadásul tisztán kivehető volt.

Férjemmel azonnal mentünk a patikába terhességi tesztért, meg is csináltam mert túl izgatottak voltunk, hogy várjunk holnap reggelig. Ilyen lett :)


[URL= [link]

2017. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

bocsi, nem jó a link


[link]

2017. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

Waoooo!:) gratulalok, ez teljesen kivehetoen pozitiv!

Kerdezo, hogy allsz?

2017. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Először is szívből gratulálok minden kismaminak 😊 és kitartást azoknak akiknek ez a hónap nem sikerült. Sajnos én is köztük vagyok, ma reggelre (végre nem haldokolva a görcsöltől) megjött. De nem baj, új hónap új remény :) Köszönöm, hogy ennyien írtatok és együtt izgulhattam veletek ! :)

2017. okt. 16. 07:32
 58/58 anonim ***** válasza:

55os gratulálok ez egy szép pozitív. Jó babavárást, vigyázz magatokra. :)

Kérdező sajnálom hogy nem jött össze de ne add fel új hónap új lehetőség.

Nekem még mindig nem jött meg de várok 26.aig ha addig sem jön meg és a teszt se lesz pozitív vissza megyek a dokihoz.

2017. okt. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!