Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék érdeklődni hogy...

Szeretnék érdeklődni hogy valakiknek van e személyes tapasztalata egy krémmel kapcsolatban ami segít a teherbeesesben. Egy vagina -gel. Most olvastam a neten róla és érdekelné hogy segített e valakine már hogy legyen baba. Ritex aplikatorgel?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 18:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10 x 100 mg / nap. AMH-m 0.1 volt először, aztán 0.3, aztán a Q10 kúra után nem mérték már, szóval azt nem tudom, hogy sikerült-e tovább emelni, de valószínűleg ez lényegtelen is, kicsit túlértékelték korábban a jelentőségét, ma már van meddőségi, ahol nem is nézik. Követek egy dokit a face-n, nemrég posztolta, hogy egy paciense 0.02-vel esett teherbe. Nőgyógyászom praxisában 0.08 volt a rekord.
2023. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nagyon köszi! 🤗

Én eddig 400, majd 600 mg q10-et szedtem, most próbáltam 800 mgre emelni, de akkor lehet tolok meg rajta. Nekem így is csökkent minimálisan az amh szintem, most vmi 0,56.

Akkor nekünk is sikerülhet spontán, de jó ☺️

Bár lehet prolaktinom magad hozzá picit. Neked az mennyi volt?

Mehpempot, baratcserjet is próbáltad?

2023. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A magas prolaktint nekem évekkel azelőtt kiszúrták és Bromocriptinnel addigra lement, csak így is folyamatosan szednem kellett napi negyedet, hogy lent is maradjon.
2023. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Neked 280 fölötti volt a prolaktint? Nem szoptatok már, így 180-320 között ugrál, de dokik szerint nem gond. De én tartok tőle, hogy igen 😵
2023. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Többféle skála van a prolaktinra, a lényeg, hogy nekem a felső refereciaérték duplája volt mindigis.
2023. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!