Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmondjátok másnak, hogy...

Elmondjátok másnak, hogy babaprojektbe fogtok? Vagy inkább ez egy személyes ügy?

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tesómnak elmondtam, másnak nem. Vele nagyon jó a kapcsolatom a mai napig.
2015. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem különösebben reklámoztuk senkinek. Mikor várandós voltam, azt mondtuk el. :)
2015. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi elmondtuk a szűk családnak mindkét oldalról, de nagyon jó a viszony.
2015. nov. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Max a család,elmondtam az eggyik barátnömnek,mire ö azt mondta minek eröltetni ugyis jön ha akar.Neki van már 3 gyerköc és tudja hogy évek ota nemjön össze.Mivel neki könnyen ment igy nem érzi át a helyzetünket.Azota csak a család tud rola.
2015. nov. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
nem mondtam el senkinek, vagyis nem volt semmilyen bejelentés, de aki rákérdez, annak elmondom. nem titok, de nem is hangoztatom.
2015. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem.
2015. nov. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mondtuk el és nagyon jól tettük, mert sokat kellett várnunk rá, nem bírtuk volna a rendszeres érdeklődést, h van-e már baba, ha nincs, miért nincs, és a "próbáltátok már a gyertyaállást" jellegű jóindulatú tanácsok sem jöttek volna jól és mások sikersztorijai meg végképp nem.
2015. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Soha nem mondtuk senkinek.
2015. nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi sem mondtuk. Egyebkent biztos regimodisag,de mi a legszukebb csaladban is titkoltuk 3 honapig,miutan babas lettem. Nagyon sokat vartunk a kisfiamra. Most megint babaprojecktben vagyunk,de most sem mondtuk senkinek :) de most nem is gorcsolok ugy ra mint 5-6 eve.
2015. nov. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A "babaprojekt" szót önszántamból ki nem ejteném a számon.
2015. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!