Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tuszorepedeskor rogton kiszaba...

Tuszorepedeskor rogton kiszabadul a petesejt? Mindenhol maskepp olvasom. Segitene valaki?

Figyelt kérdés
Hetfon reggel volt sok folyasom es alhasi gorcsom. Kedd reggelre felment a hom,de hetfon este osszejovetelen voltam es keves alkoholt is ittam es nem ugyan abban az idopontban mertem a homet. Kedden is volt petefeszek szurodas,ezert godoltam,h talan nem szabadult ki a pete egybol. Kedd este birtunk egyutt lenni. Keso lehetett? Vagy miutan kiszabadul azutan is lehet erezni szutodast? Nem akarom,h azt higyjetek,h gorcsosen akarom,csak a ferjem ugy akart idoziteni,a abban a honapban szulessen amikor neki van a szulinapja. Mikor a ho felmegy az ovulacio megtortent? Vagy meg van esely? Remelem ertheto voltam. Koszonom!

2017. okt. 12. 11:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lett végül baba kedves kérdező? Tudod már, hogy mikor volt pontosan az ovulációd? Hétfőn este lehetett ha már kedd reggelre felment a hőd?
2017. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem lett,hetfon volt az ovu. Most mertem minden reggel ugyan abban az idoben,remelem e honapban osszejon! 😊
2017. nov. 10. 22:12
 13/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom! :( Megy a drukk a következő hónapra!

Én is hasonló helyzetben vagyok, igaz nekem kedden lehetett valamikor és csak másnap délelőtt voltunk együtt és este. Hát nagyon kíváncsi vagyok, hogy sikerült e. Szerintem mi is lekéstük. :(

2017. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, azt elfelejtettem megírni, hogy szerda reggelre már felment a hőm. Kedden egész nap ovus fájdalom, hőm 36.4, majd szerda reggelre elmúlt és a hő már 36.6. Ekkor voltam tüszőt nézetni (10 körül) és már megvolt repedve. Együtt csak szerda reggel és este tudtunk lenni. Lehet tényleg elkéstünk. :((((

Én pl. nem éreztem semmit miután kiszabadult. Szurkálódás, feszítés teljesen elmúlt, és a hő is felment.

2017. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!