Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatot kérhetnék...

Tapasztalatot kérhetnék beágyazódásról?

Figyelt kérdés
Hétfőn 10 dpon volt egy törlésnyi barna pecsét amit idáig soha nem tapasztaltam. Ma csináltam x epil tesztet és én inkább negatívnak mondanám. Ha az beágyazódás lett volna akkor a tesztnek mutatnia kellene már valamit ugye ? És a menzim nem jött meg,de ma megyek dokihoz.

2017. okt. 13. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beágyazódás után kezd csak termelődni a HCG- szóval ha 25-ös teszt lőttél el és vegyük alapul hogy HCG szinted 2 akkor is mivel két naponta duplázódik, azt jelentené, hogy szerdán volt 4 egység, most péntek 8 egység, szóval hogy a 25.öt elérd, ahhoz még várni kell pár napot
2017. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, aztán megjött, szerintem csak próbált beágyazódni és nem sikerült, ez lehetett az a barna pötty az én esetemben.
2017. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne x-epilt csinálj, az kevésbé érzékeny! Inkább facellet. Amúgy nekem is így volt, kevés barna, másnap halvány de szép pozitív facelle! Drukkolok! :)
2017. okt. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, ez hétfőn volt(a 10 dpo). Akkor viszont így már kevesebb az esélye.
2017. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végeztem a dokinál . Így hogy ma kellett volna meg jönnie azt mondta a doki bármi lehet. 13 mm es a nyálkahártya.
2017. okt. 13. 17:04
 6/7 Norman Bates ***** válasza:
27%

14 dpo (kb nemvart napja) negativ a teszt akkor nem hiszem, hogy terhes vagy.

‘Menzim nem jott meg’ mi??? Nemvart napjan reggel meg nem kezdodott el a verzes, de mar rohansz dokihoz, hatha?

Ne gorcsolj ra ennyire, biztos nemsokara osszejon :)

2017. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem csak azért mentem dokihoz hogy terhes vagyok hanem vissza kellett mennem a leletemért. De köszönöm mindenki válaszát
2017. okt. 13. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!