Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes terhesen együttléttől...

5 hetes terhesen együttléttől vérfolt, vérzés? Már ha terhesség, és nem csak megkésett mesi.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már 1 hete késik a mesim, és ma reggel együtt voltunk a párommal (de nem durván vagy ilyesmi!), és most vérfolt volt a bugyimon, mióta megláttam görcsölgetek is.

Nem biztos, hogy baba lenne, de lehet.

Ez normális? Már 2 napja barna folyásszerűm volt, egyáltalán nem sok, inkább maszatolás!

Igaz, végig azt éreztem, hogy ma megjön.


2010. máj. 29. 10:20
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező látod ezért nem kell éveken át tesztelgetni hónapról hónapra és akkor most nem ugranál nekünk. Ezt te rontottad el ne haragudj. Sose értettem miért kell tesztelni állandóan minden hónapban. Most mikor meg igazán kéne akkor meg nem mersz. Saját hülyeséged. Ha az ember megmondja akkor meg megsértődsz. Holott igazunk van. Rossz tapasztalat ide vagy oda felelőtlen nem lehetsz.
2010. máj. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
meg ez a lehet hogy pcos vagyok... hát ez komolytalan most az vagy vagy nem? orvos kivizsgált?
2010. máj. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

Már maga a kérdés is eléggé meggondolatlan:"5 hetes terhesen..." azt hittem egy kismama írta rossz kategóriába a kérdését aztán olvastam,hogy a kérdező CSAK azt gondolja,hogy LEHET ESETLEG terhes.

Na tényleg, ennyire gyerekesek már ne legyünk.

Tessék tesztelni!


És utána még megkérdezi,hogy szerintünk ez normális-e.

Mi normális-e?A maszatolás terhességben,vagy az,hogy egy hét késés után maszatolsz?

Nem tudjuk a választ hiszen nem látunk a pocakodba.

Tesztelni kéne de gyorsan és annak függvényében máris kapni fogsz válaszokat hidd el.

Ha negatív akkor ahogy írtam már fentebb,ez egy megkésett mensi amit meghozott a szex.

Ha pozitív,akkor irány a doki,valszeg hormonpótlás kell a maszatolás miatt,ami segít az embriónak jobban megtapadni.


Várom a teszt eredményét,23 hetes km.

2010. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

Drága 8:28as!!!

Honnan tudod, mióta tervezek babát? Nem viccből és jókedvből teszteltem sokszor, hanem babatervezésből, és azért mert amikor késett vagy valami, teszt...



Voltam ma 2 orvosnál is, és egyik SEM vizsgált meg a helyzet ellenére sem, sehogy!!!

Csak kiírt az egyik vizsgálatokat, amiért nem sikerül egy ideje a baba, a másik 3 havi fogigátlót (!!!) írt fel, hogy majd utána sikerül, mert utána beindulnak a dolgok, ha abbahagyom...Mondom mi a fene??? Öregember, öreg módszer....gondolom.



A rossz szándékú minősítéseket köszi, nagyon jól esik, igazán, kérhetem, hogy szorítkozzon mindenki a kérdés megválaszolására...??? És ne egyéb körülmények és az én minősítésemre.


Tényleg nagyon kedves, hogy így, neten, mindenkinek nagy a szája, jóól megmondja, jóóól beszól, és ő nagyon okos.

Csak ha benne vagy a helyzetben, egész másképp néz ki minden - és látjátok, ennyit a felelőtlenségről - egyik doki sem nézett meg uh-val se, sehogy sem...


Ezért érdemes volt.

2010. máj. 31. 14:01
 25/45 A kérdező kommentje:

Igen, képzeld el kedves 8:30as, komolyan LEHET, ugyanis a doki ezt mondta nekem, kivizsgálás lesz, a tüneteim és kórelőzményeim alapján mondta ezt.


Vagy ha nem tudod, hogy mennyi vizsgálat kell ennek a betegségnek a megállapításához, ne minősítsd.

2010. máj. 31. 14:04
 26/45 anonim ***** válasza:

Visszavágsz elég szépen nekünk kedves kérdező.

Sőt öreg doki öreg módszer még a dokikat is lehurrogod.

Két különböző doki és egyik sem csinált uh-t?Talán tudják miért nem.A PCO kivizsgálásán sem fogok vitába bocsájtkozni,nem tart hónapokig,sőt egy ügyes és eszes orvos simán felderíti hamar és kezeli.


Visszavágni lehet,de vajon teszteltél-e?

Mert a ha már a dokik nem csináltak uh-t,Te vehettél volna egy tesztet és 5 perc alatt megtudnád a választ ahelyett,hogy a világra haragudnál.

23 hetes km.

2010. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

utolsó 63% szívemből írtál. Kedves kérdező drukkolunk és várjuk a teszt eredményét. A pcos pedig hamar kiderithető dolog. Elmehetnél egy jó dokihoz.

Tényleg ne haragudj meg rám de meg kéne nyugodnod és csinálni végre egy tesztet. Vagy keresni egy norm. orvost.

2010. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Hát nekünk nem lesz sem jobb, sem rosszabb, ha csinálsz egy tesztet. Szívesen segít az ember, de nekem így ismeretlenül pont mindegy mi lesz a végeredménye. Valójában neked kell, hogy ne legyen mindegy, te tudod.
2010. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, - a teszt. És? Akkor megnyugodhatok, vagy mi? Hiszen jól tudjuk, nem biztos, amit a teszt mutat.


Szerintem a helyemben bárki lehurrogná a dokit, de abba ne is menjünk bele, hogy milyen tapasztalataim vannak a dokikkal, főleg ezzel, de rég voltam nála, gondoltam, baj nem lehet belőle.

Ki gondolja, hogy normális módszer felírni babát akarónak 3 havi antibébi tablettát?

Mikor köztudottan "ürülési időt" javasolnak utána, kb 3 hónapot, valamint alkalmatlanná teszi a méhnyálkahártyát, akadályozza a peteérést... Ez miért segítene...?


A PCOS-hez igenis minimum 1 hónap kell, ráadásul teljes ciklus, 4 vérvételt igényel, inzulin-vizsgálatot, és uh vizsgálatot. A tünetek alapján előző ciklusom felénél hozta fel az orvos, ebben a ciklusban lesz kivizsgálva, s ezután tudom meg, hogy valóban PCOS-e, vagy nem. Tehát nem egy egynapos doog a kiderítése...

2010. máj. 31. 19:35
 30/45 anonim ***** válasza:
72%
oké figyelj én feladom azt csinálsz amit akarsz. Csak kár volt kiirni a kérdést ha mindre tudod a választ.
2010. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!