Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes terhesen együttléttől...

5 hetes terhesen együttléttől vérfolt, vérzés? Már ha terhesség, és nem csak megkésett mesi.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már 1 hete késik a mesim, és ma reggel együtt voltunk a párommal (de nem durván vagy ilyesmi!), és most vérfolt volt a bugyimon, mióta megláttam görcsölgetek is.

Nem biztos, hogy baba lenne, de lehet.

Ez normális? Már 2 napja barna folyásszerűm volt, egyáltalán nem sok, inkább maszatolás!

Igaz, végig azt éreztem, hogy ma megjön.


2010. máj. 29. 10:20
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
kedves kérdező tegyél rendet a fejedben! Az uh ra csak beutalóval tudsz menni tehát KELL előtte nőgyógy vizsg. olyan nincs hogy csak ugy odamegyek.
2010. jún. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Hát én is ezt furcsállottam tegnap rá is kérdeztem,hogy a kérdező hogyan tudott menni UH-ra beutaló nélkül???


Van már három gyermekem most várom a negyediket tehát képben vagyok UH és orvosi vizsgálatok terén.

Ha van egy pozi tesztje,akkor a nőgyógyásznak meg kellett,hogy vizsgálja és terhesség gyanúja címszóval elküldi UH-ra.Legalábbis mifelénk így működik.


Vagy kamu az egész?

De elég érthetetlen a kérdező azt látom.

23 hetes km.

2010. jún. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Szerintem megjött neki,és most eltünt mert látja,hogy igazunk lett.
2010. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

Kedves feltételezés.


Mindenesetre a SOTE II Női klinikán lehet csak úgy UH-ra menni, főleg ha esetleg régebbi "vendég" vagy.

Elvileg kell időpont, gyakorlatilag munkaidő végén megnéznek, ha odamész, max. másnap, ha aznap nagyon sokan várnak még, akik időpontosok.


A dokihoz csak utána mentem, mivel előző nap elhajtott, látszott 12mmes petezsák, benne 6mmes embryoteleppel.


De nem szeretném bizonygatni senkinek. :)


Aki segített, vagy próbált, és normálisan szólt hozzám, annak köszi.



Külön köszi a moderátornak, aki törölte az egyik nagyon idomtalan hozzászólást.

2010. jún. 7. 19:12
 45/45 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy minden jól alakult.Gratulálok a babához!

Vigyázz nagyon magatokra ebben a melegben!

egyik válaszoló,most már 25 hetes km.

2010. jún. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!