Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes terhesen együttléttől...

5 hetes terhesen együttléttől vérfolt, vérzés? Már ha terhesség, és nem csak megkésett mesi.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már 1 hete késik a mesim, és ma reggel együtt voltunk a párommal (de nem durván vagy ilyesmi!), és most vérfolt volt a bugyimon, mióta megláttam görcsölgetek is.

Nem biztos, hogy baba lenne, de lehet.

Ez normális? Már 2 napja barna folyásszerűm volt, egyáltalán nem sok, inkább maszatolás!

Igaz, végig azt éreztem, hogy ma megjön.


2010. máj. 29. 10:20
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Értelmezni kell a kiírtakat, a kérdést, és nem össze-vissza, az embert leszólva mindent írogatni.
2010. máj. 31. 20:21
 32/45 anonim ***** válasza:

értelmeztem a kiirtakat:

késik a mensi lehet hogy baba: Ha igen akkor gáz van mert egészséges terhesség alatt nem vérezget az ember lánya.

Ha nincs baba: meg fog jönni.

2010. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Mindegy csajok hagyjuk, már jeleztem a moderátorok felé, biztosan unatkozik a kérdező, és az az örömforrás, hogy számolgatja hány "válasz" van a kérdésére.
2010. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

Te drága!

Mit jeleztél?

Mi a helytelen a kiírásomon, és főként (néhány választ kivéve) mi a sértő?


Nem unatkozom, csak kétségbe vagyok esve, pláne mikor az orvosok sem csinálnak semmit...


A másikra látatlanban, név nélkül kígyót-békát kiabálni könnyű, egyszerű, és biztosan jó egyesek lelkének, sajnállak.

2010. máj. 31. 21:05
 35/45 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,azt hiszem neked már volt hasonló provokatív kérdésed a témában múlt hónapban is....

Akkor is sok ÉRTELMES választ kaptál de te mégis mindenkit lehurrogtál és okoskodtál.


Ku@vára egyszerű:negatív teszt,TUTI NINCS BABA!!!!!!!!!

Egy hetes késés után már bármelyik teszt kimutatja a terhességet.Van,hogy téves a teszt de az iszonyú kevés.

Szóval nega?Akkor nem vagy terhes.


Másik:egészséges terhességben nincs maszatolás,rózsaszínes valami,vérzés,barnázás.

Ha valami hormonprobléma van akkor lehetségesek a tünetek.


A PCO-t meg egy normális dokival vizsgáltasd ki.


Ezek után van még kérdésed?

A barna folyás sárgatest elégtelenségre utal,ha nem jó a sárga test termelés akkor nem jön létre terhesség sem.


Ilyen tök egyszerű.


23 hetes km.

2010. jún. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Köszi.

Nem volt semmilyen kérdésem múlt hónapban, ritkán járok ide.

Nnna, és képzeld, mit mondott a doki tegnap: a barnázás NORMÁLIS mesi előtt! (Mondjuk ezzel én - sem - értek egyet, de látod, ennyire nem egyértelmű, hogy a vagy b...)


Csináltam egy tesztet ma reggel és +, ultrahangon is voltam, dokit kihagyva, csak oda jelentkeztem be, és azt mondták, minden rendben, nem kell aggódni, akkor menjek azonnal dokihoz, ha erős vérzés és nagyon erős görcs jelentkezik.


Mindenkinek köszi, aki próbált segíteni, és normálisan tudott beszélgetni.

Sajnos ma már annyira nem egyértelmű semmi, és az orvosok is teljesen mást mondanak, egy ismerősöm is hónapok óta kínlódik, és képzeljétek el, hogy már vagy 5 doki látta, és mindegyik gyakorlatilag mást mondott, mást javasolt.

Szóval tényleg köszi a biztatást, segítséget annak, aki ilyen szándékkal írt, remélem, minden rendben lesz a Picimmel, sziasztok!

2010. jún. 1. 10:55
 37/45 anonim ***** válasza:

Ha tényleg van egy pozitív teszted akkor én gratulálok vigyázz magatokra!

23 hetes km.

2010. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

A kismama vagyok

Nem kukacoskodni akarok,de hogyan mentél beutaló nélkül UH-ra?A nőgyógyász ad beutalót legalábbis mifelénk.


Megcsináltad reggel a tesztet láttad,hogy pozi és elmentél UH-ra,hogy helló nézzenek már meg?

2010. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

A kismama újra:)


Ja és mit mondtak UH-n? Mekkora a petezsák?Hány hetes terhesség?

Egyáltalán látszódott már valami?(mert ilyen korán nem szokott)

2010. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
mi a francért hagytad ki a dokit az UH-ból?
2010. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!