Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovszer helyes hasznalata...

Ovszer helyes hasznalata mellett lehet teherbe esni? Nem csuszott le, nem szakadt ki, minden rendben volt.

Figyelt kérdés
2017. okt. 13. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Sajnos van rávegy icipici esély, de nagyon minimális. Előfordul ugyanis, hogy a gumi nem megfelelő minőségű (ez nem márkafüggő, hanem egy adott darabra előfordulhat bármilyen márkán belül), ami nem látható kívülről, de átjut rajta néhány ondósejt. De ennek tényleg nagyon kicsi az esélye, mert:

1. Az óvszerek 99,9 % nem szenved ilyen típusú minőségi problémában

2. Ahhoz, h az ondósejtek eljussanak a petefészekhez, meghatározott mennyiség szükséges, ugyanis “az úton” nagyrészül elhal

3. A nőnek éppen ovuláció körül kell lennie.


Szóval elméletileg nem teljesen kizárható, de több esélye van, hogy a fejedre esik egy tégla, mint ennek.

2017. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2 percenkent ellenoriztuk, hogy ep-e az ovszer, nem volt az egvilagon semmi baj, nincs ovulaciom, 5 nap mulva esedekes a menstruaciom, es az ovulacio a huvelyen kivul tortent.
2017. okt. 13. 21:17
 4/12 A kérdező kommentje:
Elnezest, ejakulacio. :D
2017. okt. 13. 21:17
 5/12 anonim ***** válasza:

Arra találták ki h ne alakuljon ki nem kívánt terhesség...:D

Ha jol hasznaltátok es nem szakadt ki semmibaj

2017. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esély nyugi! Ennyire ne legyetek parások mert így nem fogjátok élvezni!


Húzzátok föl aztán hajrá, majd a végén ellenőrizzétek nem szakadt e ki. Ha nem akkor minden rendben, ha mégis akkor irány esemény utániért. (Nekem soha nem szakadt még el, csak itt olvasni ennyi esetet)

2017. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a segitsegeteket!
2017. okt. 13. 21:32
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
2-es válaszoló vagyok, nem igazán értem a lepontozást: [link]
2017. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

"2 percenkent ellenoriztuk, hogy ep-e az ovszer"

Ez igy nem hangzik jól. Biztos gyógyszert szednék ha igy paráznék, bocsi ez nem normális, el se tudom képzelni hogy ezt igy élvezitek..

2017. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nem lehetsz így terhes.

De egyébként ennyire félni annyiból tényleg nem jó, hogy nem tudjátok élvezni, átadni magatokat a dolognak.

2017. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!