Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan mellett verzes, uh...

Utrogestan mellett verzes, uh rendben, akkor mitől? Aggodom!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5 hetes 5 napos kismama vagyok. Utrogestant hasznalok az elso pozi teszt óta. Ma reggel elkezdtem barnázni, rohantam dokihoz, 9 mm petezsak szikholyag latható, haematoma beverzes nincs. Nem gorcsolok.

Akkor mitol lehet ez az egesz? Megijeszt! 😕

Valaki aki hasonlo helyzetben volt?



2016. máj. 24. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a 6.Héttől kellett szedni, mert barnáztam. Először pár nap után elmúlt a barnázás, majd vissza tért úgy, hogy általában a kúp után jelentkezett, majd 9 hetesen elkezdtem vérezni, mintha megjött volna. Rohantunk a kórházba (2 vetélés után, gondolhatod...), ott rendben volt minden, de éjjelre bent tartottak megfigyelésen. A vérzés elmúlt, és azt mondta a doki, hogy kimarta a hüvelyem a kúp. Ez után is megmaradt a kúp utáni enyhe barnázás, és amint abba hagytam a kúp használatát, teljesen megszűnt az is. Azóta már lassan 11 hónapos nagyfiú. Úgyhogy ha nem találnak semmit,ami megmagyarázná a barnázást, akkor simán lehet, hogy a kúp mart ki egy kicsit.
2016. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, minden rendben lett Veletek?
2016. dec. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszönöm az érdeklődést, igen, minden rendben lett végül. Most már 35+3 hetes kismama vagyok, vérzés barnazas azóta nem jelentkezett, a baba is rendben van ☺️

2016. dec. 22. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!