Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos mikortól látna...

Az orvos mikortól látna terhességet?

Figyelt kérdés

10 napja késik a menstruációm, enyhe terhességi tüneteim (hányinger, émelygés, erős szúrkálás az alhasamban) vannak, viszont a terhességi teszt negatív volt tegnap.


Kedden megyek orvoshoz, ha a teszt ellenére mégis terhes vagyok,akkor azt már látná?


2017. okt. 15. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem fogja látni az esetleges terhességet.

Ha pozi lesz később a teszted, utána még legalább egy hetet-10 napot várni kell, hogy ultrahangon látszódjon.

2017. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 5+5 hetesen is csak petezsak volt

Verzes miatt mentem 4+4 nél és semmit sem latott azt is mkndta h lehet h kemiai terhesseg lesz

2017. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ui 18+1hkm
2017. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Van ilyen fantom betegség is, csak úgy érzed, de semmi olyan... Barátnőm is este volt rosszul, mondom de hülye vagy, az reggelente csak szokott lenni. Erre pár napra rá megjött neki...
2017. okt. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, jó nagy butaságot írsz. A terhességi rosszullét nem csak reggel jelentkezik! Nekem és még sok nőnek is este vagy délután jelentkezik a rosszullét, émelygés. Sőt nekem volt jó pár hét amikor 0-24-ben rosszul voltam és egész nap hánytam. (Bocsi amúgy hogy nem a kérdésre válaszoltam)

34 hetes kismama.

2017. okt. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!