Elhalt terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemvárt előtt 4 nappal pozit teszteltem aztán minden nap teszteltem és egyre erösebb pozik lettek. Az 5. héten kicsit fáradékonyabb voltam és fáztam is egyfolytában, de semmi émelygés meg hányinger. Csak az 5. Héten egyik nap reggel kicsit hányingerem volt meg ájulásérzésem de ennyi. Most 6 hét 2 napos vagyok és még azok azok a tünetek is amik voltak elmúltak, a fáradékonyság meg a fázósság is elmúlt, vissza is esett a hőm. Szerintem ez elhalt baba lesz, sajnos eleg rossz megérzésem van, de nem görcsölök meg semmi. Sőt inkább energikus vagyok. Nem is tudom miert irtam ki a kerdest, nem azt varom h azt mondjatok minden rendben lesz.. az elsö két terhessegem a 4. Hettol megereztem es most semmit sem erzek, mintha nem is lennek terhes. A heten megyek nodokihoz. De szerintetek?
2017. okt. 16. 11:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mikor mész orvoshoz? Nekem is elmúltak a tüneteim egyik napról a másikra a 7.héten és minden rendben volt, a hőmet nem mértem.
2017. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Holnap után megyek. Most megint reménykedek mert délelőtt émelyegtem egy hét után először :) ma vagyok 6+1 hetes
2017. okt. 17. 12:50
 13/16 anonim ***** válasza:
54%
Az eleg alacsony. Remelem szerencsesebb leszel. Es koszonom a sok idiotanak aki lepontozott csak mert leirtam a sajat problemam.
2017. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
En terhesen mertem meg 2 hetig aztan le is raktam.. mert csak beparáztatott. 37,2rol leesett 36,3 ra aztan fel le ment...
2017. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, volt szivhang :)
2017. okt. 19. 17:04
 16/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok nagyon!
2017. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!