Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok olyanról, aki Clostilbe...

Tudtok olyanról, aki Clostilbegyt-et szedett, normál ciklus és peteérés mellett azért, hogy ikrei szülessenek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 20. 13:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Így szerintem nem
2017. okt. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én Clostyval vagyok ikerterhes, de nem volt cél.
2017. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
És tessék... Nem akarnak ikreket a nők, igaz...? :D
2017. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
És persze tudom, hogy ez most EGY kérdés, de nagyon sok (egy!) ilyen kérdés van...
2017. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok se olyanrol aki azert szedte es ikerterhes lett,sem olyat aki baba miatt szedte h lehessen h ikrei lettek volna.

Enis szedtem sokaig de nem lettek ikreim hál Istennek

2017. okt. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó, maradj már ezzel a hülyeséggel. Van, aki igen, baromira ikreket akar, és van, aki meg marhára nem. Amikor a másodikkal próbálkoztunk, nekem is Closty-t kellett szednem, és én pl. rohadtul féltem, hogy ikrek lesznek. Nyilván nem lett volna az sem tragédia, de nagyon nem akartam egyszerre kettőt (vagy többet).
2017. okt. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

Nem ismerek ilyet. De nem hiszem, hogy van orvos, aki ezért felírná. Olcsó gyógyszer, de azért nem veszelytelen.

Ikreket akarni meg... menj be egy terhespatologiara. Beszélgess ikres kismamákkal, akik hónapok óta ott vannak, aztán meggondolod magad. Persze egy gyerekkel is lehet baj, és ikrekkel is lehet problémamentes a terhesség, de valószínűbb, hogy ikreknél baj lesz.

Egyébként ugyanaz az egy kérdező teszi fel ezeket a kérdéseket, múltkor maga írta.

2017. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Ismétlem:ikreim vannak, a terhesség alatt ikertranszfúzió alakult ki köztük, a kicsi 1 kilóval volt kevesebb, mint a tesója. Értsd ezt úgy, hogy nem jutott neki elég táplálék és oxigén sem! Ennek következtében ADHD - s lett, folyamatosan küzdünk a magatartási problémáival.Imádom Őket, de mindezt köszönhetem egy olyan endokrinológusnak, aki Pcos - re nem volt hajlandó metformint adni, ehelyett clostyval és társaival tömött! Ugyan nem az ikerterhesség következménye, de tesó mellette pedig cöliákiás. Szóval nem egyszerű az élet ikrek mellett!
2017. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Az előző ikres kérdést én tettem fel, nem pedig a mostani kérdező:).
2017. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%
6# nem ertem mi bajod. Semmi rosszat nemirtam
2017. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!