Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok olyanról, aki Clostilbe...

Tudtok olyanról, aki Clostilbegyt-et szedett, normál ciklus és peteérés mellett azért, hogy ikrei szülessenek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 20. 13:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
10# Nem értem, miért veszed magadra, a válaszomból egyértelműen kiderül, hogy nem neked szól, csak közben törölve lett egy válasz, így már a tiéd az utolsó, de amikor írtam, még nem a tiéd volt.
2017. okt. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%

Amúgy is a closty t csak indokolt esetbe adják

Nekem inszemkor adták stimulálásként meg merional t meg tüszőrepesztőt

1 voltam

2017. okt. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nekem ez az első olyan kérdésem.

Külföldön élek, itt bármit felírnak kérésre, nincs olyan, hogy könyörögni kell az orvosnak.

Amúgy otthon is bármit lehet, csak el kell menni magánba és ott előállni az óhaj-sóhajjal.

Simán felírja a magándoki ezt is, ha elmondod, hogy ikreket akarsz és mire kell...

2017. okt. 25. 10:31
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért túlzásokba nem kell esni, külföldön (amúgy az hol van?) sem írnak fel bármit kérésre, és magánrendelésen sem. Megnézném, amikor valaki csak úgy, hasraütésre mondjuk metadont írat fel, vagy szívgyógyszert, erősebb nyugtatókat, hormonokat, akármit, ha nincs orvosi indoka, hogy szedje. Ez nem így működik, az orvos nem csak azért van ott, hogy a beteg kérésre tetszőleges recepteket írjon.
2017. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

De hát előzetes vizsgálat nélkül nem írják fel meg uh követés kell

Ha te külföldön élsz nem is igazán reális a kérdés

2017. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Bocs, pontatlan voltam, nemhogy felírják, de bármit, azaz bármit megvehetsz simán recept nélkül a gyógyszertárból!

Nem kell hozzá semmi papír. ;-)

2017. okt. 27. 12:09
 17/20 A kérdező kommentje:

De nem az volt a kérdés, hogy hogy tudok hozzájutni...

Szövegértés!!!

2017. okt. 27. 12:10
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs kérdező ha szerinted ez így normális

Az már tuti mellékes ,hogy veszélyes is lehet ha van valami probléma és nem vizsgálnak ki

De válaszoltam már az alap kérdésre és nem szövegértéssel van gondjaim.de köszi

2017. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy nekem kell.

Egyik kismamás csoportban olvastam, hogy valaki így szedte.

2017. okt. 27. 15:36
 20/20 anonim ***** válasza:
79%
Tehát akkor külföldön (basszus, MELYIK külföldön???) te úgy gondolod, hogy egy gyógyszertárba besétálva, csak úgy, megvehetsz például olyan fájdalomcsillapítókat, amit végső stádiumú betegek kapnak? Mert ha ezt hiszed, próbáld ki, nagyot fogsz csodálkozni.
2017. okt. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!