Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ismét aggódjak?

Szerintetek ismét aggódjak?

Figyelt kérdés

Juniusban volt egy spontan vetelesem. A jel az volt, hogy nem nagyon erosodtek a tesztek, egyertelmu pozitiv volt tobb is, de kimaradas utan 1 hettel sem volt 2 eros vonal, aztan elkezdtem barnazni es megjott. A doki mar nem is latott terhesseget.

Most ismet pozitivat teszteltem, legeloszor kedd du. volt lathato egy 10-es erzekenysegu Benu teszten. Azota csinaltam tobbet is, de nem ertem , hogy pl.a facelle miert nem erosodik. Rairtam a tesztekre, hogy melyiket mikor csinaltam, hogy kovethetobb legyen. A corax es x epil hogy lehet tobbedik vizeletbol rrosebb, mikor reggel a facelle epphogy pozitiv lett, pedig egesz ejjel nem ittam, nem pisiltem. Normalis valaszokat kernek szepen, az oltogatok kimeljenek. Felek, nehogy megint veteles legyen.


2017. okt. 21. 11:59
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
95%

Ne görcsölj rà ennyire! Tudom hogy nehéz, de napi 3 teszt és különböző fajtàjú sosem lesz erősebb. Főleg hogy nemvàrt előtt vagy. Rengeteg nőnek még nemvàrt utàn is csak halvàny a tesztje.

Ezzel csak magadat stresszeled, ami viszont màr nem tesz jót nektek!

2017. okt. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Igazatok van, koszonom a valaszokat! Meglatjuk mi lesz.
2017. okt. 21. 13:12
 13/40 anonim ***** válasza:

Elozo oldalrol vagyok az utolsó válaszoló.

Azért ird majd meg mi lett. Kíváncsi vagyok!:) de sztem nem lesz ujra gond.pihenj sokat. drukkolok.:)

2017. okt. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Megírom!😊
2017. okt. 21. 13:16
 15/40 anonim ***** válasza:
93%
Ezeken a teszteken szépen látszik a második csík. Kicsit nyugodj meg. Nekem augusztusban lett ilyen tesztem. Kedden megyek a 12hetes uh-ra.
2017. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Kedves utolso. Azt tudom, hogy latszik, csak azon aggodtam/aggodok, h.ami ugyanolyan markaju (facelle) es egymast kovrzo nap reggel csinaltam, elso vizeletbol, nemhogy nem erosebb, hanem halvanyabb lett. Mikozben az x-epil, amirol sokaknak az a velemenye, hogy kesobb mutat pozitivat, az meg aznap 3. pisibol pozitivabb. De inkabb nem agyalok tovabb. Neked gratulalok es jo egeszseget!
2017. okt. 21. 13:27
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne stresszelj ennyire :) szurkolok és gratulálok :)
2017. okt. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Nagyon- nagyon drukkolok! Szerintem ha tesztelsz még, válassz egy fajtát és azzal folytasd. Úgy látszania kell az erősödésnek. Ha csináltál, felrakod azt is?
2017. okt. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Egyébkébt a 21.-e reggeli facelle már ezen a képen meg van száradva?
2017. okt. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
A facellet akkor reggel csinaltam es delben fotoztam, tehat valamennyire megszaradt, de szibte ugyan igy nezettki. Most nem tesztelek par napig, mert valoszinu elutazunk. Varok, hogy megjon-e, vagy sem. Ma vagyok a 28. ciklusnapon es van, hogy 30-32 napos egy ciklusom. Bar most lehet h.ez rovidebb, mert kb. 11 napon volt az ovum.Majd jelentkezem!
2017. okt. 22. 07:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!