Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes babámnak apró kis...

4 hetes babámnak apró kis pöttyök vannak az arcán (azt hiszem, tejkiütések), és kinti séta után ezek közül néhány nagyobbá és egészen pirossá válik, majd pár óra múlva ismét halvány. Mitől van ez? Bajt jelent, aggódjak?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy igen felöltöztettem, és a melegtől ütött ki?
2009. márc. 30. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ,még nem láttam meleg kiütést, csak tejkiütésünk van, de a leírásod alapján biztos nincs baj.
2009. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az én babámon is volt azt mondta a védönö hogy atejemtöl van mert sürü igy én teát adtam neki naponta kétszer és az segitet valamejest de adhatsz neki forralt vizet is néha

mert ha elöjön és elmulik vagy halványodik az semmi bajt nem jelent

2009. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tejallergiától való kiütésekre gondoltál, az nem csak az arcán jelenik meg, hanem a mellkasán, pocakján is. Az én babámnak is vannak az arcán, kicsit olyanok, mint a mini pattanás. A doki és a védőnő azt mondta, hogy semmi gond, megszokott ilyen korban a babáknál, mert változik a szervezeted hormonháztartása és ez kihat a tejre is. Majd elmúlik. 5 hetes baba anyukája
2009. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!